Gazeteoku.com 26 Nisan 2019 Cuma 12:08

     
     
     
     
    Ana Sayfa /

    Canlı Sonuçlar



    ABD MLS
    Columbus Crew - DC United 0 - 1 Maç Sonu
    Minnesota United - Los Angeles Galaxy 0 - 0 Maç Sonu
    New England Revolution - Montreal Impact 0 - 3 Maç Sonu
    New York City FC - Chicago Fire 1 - 0 Maç Sonu
    Seattle Sounders - San Jose Earthquakes 2 - 2 Maç Sonu
    ABD USL
    Atlanta United II - Tampa Bay Rowdies 1 - 4 Maç Sonu
    LA Galaxy II - Rio Grande Valley 4 - 4 Maç Sonu
    Tulsa Roughnecks - Colorado Springs 2 - 0 Maç Sonu
    AFC U19 Şampiyonası Kadınlar 2. Eleme Turu Grup B
    Güney Kore U19 (K) - Lübnan U19 (K) 0 - 0 8
    Arjantin Kupa 1.Tur
    Colon - Acassuso 3 - 0 Maç Sonu
    Union Santa Fe - Barracas Central 0 - 1 Maç Sonu
    Arjantin Santa Fe Kupası 2.Tur
    Atletico San Jorge - Atlético Sastre 0 - 0
    Avustralya A-Lig
    Brisbane Roar - Adelaide United 3 - 5 Maç Sonu
    Avustralya Ulusal Premier Lig Queensland
    Redlands United - Moreton Bay United Jets 0 - 0 1
    Avustralya Ulusal Premier Lig Victoria
    Altona Magic - Port Melbourne 2 - 1 Maç Sonu
    Bahreyn Premier Lig
    Al Hadd - Al Najma 3 - 1 Maç Sonu
    Malkiya - Al Riffa 0 - 2 Maç Sonu
    Muharraq - Al Hala Muharraq 0 - 0 Maç Sonu
    Barbados Premier Lig Grup 2
    BDF - Brittons Hill 6 - 1 Maç Sonu
    Weymouth Wales - Paradise 3 - 3 Maç Sonu
    Empire Club - Porey Springs 3 - 1 Maç Sonu
    St. Andrew Lions - UWI Blackbirds 4 - 5 Maç Sonu
    Belarus Premier Lig
    Dinamo Brest - Slavia Mozyr 0 - 0 Maç Sonu
    Torpedo Zhodino - Tarpeda Minsk 2 - 0 Maç Sonu
    Belçika Reserve Pro Lig Şampiyonluk Turu
    Anderlecht Res. - Antwerp Res. 3 - 1 Maç Sonu
    Bolivya Premier Lig Apertura
    Oriente Petrolero - Sport Boys Warnes 2 - 1 Maç Sonu
    Brezilya Kupa 4.Tur
    Corinthians - Chapecoense 2 - 0 Maç Sonu
    Juventude - Vila Nova 0 - 0 Maç Sonu
    Londrina - Bahia 2 - 1 Maç Sonu
    Santa Cruz - Fluminense 2 - 0
    Vasco da Gama - Santos 2 - 1 Maç Sonu
    Bulgaristan 2.Lig
    OFK Pirin - Lokomotiv G. Oryahovitsa 0 - 0 Maç Sonu
    Pomorie - Tsarsko Selo 2 - 5 Maç Sonu
    Strumska Slava - Chernomorets Balchik 1 - 0 Maç Sonu
    Bulgaristan 1.Lig Küme Düşme Turu Grup A
    Botev Vratsa - Etar Veliko Tarnovo 1 - 1 Maç Sonu
    Vitosha Bistritsa - Vereya Stara Zagora 2 - 0 Maç Sonu
    Cebelitarık Premier Lig
    Boca Juniors Gibraltar - Gibraltar Phoenix 0 - 8 Maç Sonu
    Cezayir Ulusal Kupa Yarı Final
    JSM Bejaia - ES Setif 0 - 1 Maç Sonu
    Copa Libertadores Grup 1
    Alianza Lima - Internacional 0 - 1 Maç Sonu
    Palestino - River Plate 0 - 2 Maç Sonu
    Copa Libertadores Grup 4
    LDU Quito - Flamengo 2 - 1 Maç Sonu
    San Jose - CA Penarol 3 - 1 Maç Sonu
    Copa Libertadores Grup 5
    Zamora - Cerro Porteno 2 - 1 Maç Sonu
    Copa Libertadores Grup 6
    Junior - San Lorenzo 1 - 0 Maç Sonu
    Melgar - Palmeiras 0 - 4 Maç Sonu
    Copa Libertadores Grup 7
    Deportes Tolima - Boca Juniors 2 - 2 Maç Sonu
    Wilstermann - Atletico Paranaense 3 - 2 Maç Sonu
    Copa Libertadores Grup 8
    Rosario Central - CD Universidad Catolica 1 - 1 Maç Sonu
    Çek Cumhuriyeti FNL
    Trinec - Hradec Kralove 2 - 2 Maç Sonu
    Vitkovice - Usti Nad Labem 1 - 1 Maç Sonu
    El Salvador Primera Lig Clausura
    Aguila - Santa Tecla 1 - 1 Maç Sonu
    Alianza - Jocoro 3 - 1 Maç Sonu
    Audaz - Sonsonate 1 - 4 Maç Sonu
    Chalatenango - Luis Angel Firpo 1 - 4 Maç Sonu
    FAS - Pasaquina 1 - 0 Maç Sonu
    Municipal Limeno - Isidro Metapan 0 - 0 Maç Sonu
    Ermenistan 1.Lig
    Ararat II - Banants II 0 - 4 Maç Sonu
    Pyunik II - Alashkert II 1 - 1 Maç Sonu
    Estonya Esiliiga A
    Luunja - Welco Elekter 3 - 0 Maç Sonu
    Filistin West Bank Ligi
    Al-Birah Institution - Ahli Al-Khalil 0 - 1 Maç Sonu
    Markz Balata - Shabab Alsamu 2 - 1 Maç Sonu
    Shabab Al Amari - Hilal Al-Quds 1 - 6 Maç Sonu
    Shabab Al Thahrea - Shabab Al Khaleel 0 - 2 Maç Sonu
    Taraji Wadi Al-Nes - Markaz Tulkarm 1 - 1 Maç Sonu
    Thagafi Tulkarem - Jabal Al Mukaber 3 - 2 Maç Sonu
    Finlandiya Veikkausliiga
    Honka - Inter Turku 3 - 2 Maç Sonu
    KPV Kokkola - IFK Mariehamn 0 - 4 Maç Sonu
    Guatemala Ulusal Lig Clausura
    CSD Comunicaciones - Coban Imperial 3 - 1 Maç Sonu
    Deportivo Chiantla - Municipal 1 - 6 Maç Sonu
    Deportivo Sanarate - Deportivo Petapa 4 - 1 Maç Sonu
    Xelaju MC - Iztapa 2 - 0 Maç Sonu
    Güney Kore WK-Ligi
    Busan Sangmu (K) - Red Angels (K) 0 - 3 Maç Sonu
    Daejeon Sportstoto (K) - Gyeongju (K) 0 - 4 Maç Sonu
    Hwacheon KSPO (K) - Suwon (K) 1 - 1 Maç Sonu
    Seoul Amazones (K) - Changnyeong (K) 2 - 1 Maç Sonu
    Gürcistan Erovnuli Liga
    Chikhura Sachkhere - Dinamo Tbilisi 2 - 2 Maç Sonu
    Sioni Bolnisi - Torpedo Kutaisi 2 - 1 Maç Sonu
    WIT Georgia - Dila Gori 0 - 1 Maç Sonu
    Haiti Ulusal Şampiyona Apertura
    Tempete FC - Baltimore SC 1 - 0 Maç Sonu
    Hazırlık Ülkeler
    Slovenya U18 - Karadağ U18 1 - 0 Maç Sonu
    Hollanda Eredivisie
    ADO Den Haag - Excelsior 3 - 1 Maç Sonu
    Willem II - PSV Eindhoven 0 - 3 Maç Sonu
    Irak Premier Lig
    Al Shorta - Naft Al-Janoob 4 - 0 Maç Sonu
    İran Persian Gulf Pro Lig
    Esteghlal Khuzestan - Nassaji Mazandaran 1 - 1 Maç Sonu
    Machine Sazi Tabriz FC - Saipa 0 - 0 Maç Sonu
    Paykan Qazvin - Pars Jam Bushehr 3 - 2 Maç Sonu
    İspanya Primera Lig
    Getafe - Real Madrid 0 - 0 Maç Sonu
    Real Sociedad - Villarreal 0 - 1 Maç Sonu
    Sevilla - Rayo Vallecano 5 - 0 Maç Sonu
    İsveç Allsvenskan
    Djurgarden - Norrköping 1 - 1 Maç Sonu
    Helsingborgs IF - GIF Sundsvall 1 - 1 Maç Sonu
    Kalmar - Göteborg 1 - 1 Maç Sonu
    İsviçre Kupa Yarı Final
    Zürich - Basel 1 - 3 Maç Sonu
    İtalya Kupa Yarı Final
    Atalanta - Fiorentina 2 - 1 Maç Sonu
    Kolombiya Primera A Apertura
    Atletico Nacional - Independiente Medellin 1 - 0 Maç Sonu
    La Equidad - Aguilas Doradas 2 - 2 Maç Sonu
    Once Caldas - Deportivo Cali 4 - 0 Maç Sonu
    Kolombiya Kupa 1.Tur Grup B
    Boyaca Chico - Bogota 2 - 1 Maç Sonu
    Santa Fe - Patriotas Boyaca 1 - 1 Maç Sonu
    Kolombiya Kupa 1.Tur Grup C
    Tigres FC - Millonarios 1 - 3 Maç Sonu
    Kolombiya Kupa 1.Tur Grup D
    Atletico Bucaramanga - Cucuta Deportivo 2 - 2 Maç Sonu
    Kolombiya Kupa 1.Tur Grup E
    Real Santander - Barranquilla 3 - 1 Maç Sonu
    Kolombiya Kupa 1.Tur Grup F
    America de Cali - Deportivo Pasto 1 - 1 Maç Sonu
    Atletico FC - Universitario Popayan 1 - 1 Maç Sonu
    Kolombiya Kupa 1.Tur Grup G
    Atletico Huila - Orsomarso 1 - 1 Maç Sonu
    Deportes Quindio - Cortulua Tulua 1 - 1 Maç Sonu
    Meksika Ascenso MX Clausura Yarı Final
    Dorados De Sinaloa - Mineros de Zacatecas 3 - 1 Maç Sonu
    Venados - Atletico San Luis 1 - 1 Maç Sonu
    Meksika Kadınlar Liga MX Clasura Çeyrek Final
    Leon (K) - América (K) 0 - 1 Maç Sonu
    Puebla (K) - Tigres UANL (K) 1 - 2 Maç Sonu
    Mısır Premier Lig
    Al Ahly - Al Masry 2 - 0 Maç Sonu
    Wadi Degla - Ismaily 3 - 0 Maç Sonu
    Panama Kupa Çeyrek Final
    Universitario - Colon C-3 0 - 2 Maç Sonu
    Paraguay Profesyonel Lig Apertura
    Sportivo Luqueno - Deportivo Santani 1 - 1 Maç Sonu
    Sportivo San Lorenzo - Sol De America 2 - 4 Maç Sonu
    Polonya Ekstraklasa Küme Düşme Turu
    Arka Gdynia - Miedz Legnica 2 - 0 Maç Sonu
    Slask Wroclaw - Gornik Zabrze 1 - 2 Maç Sonu
    Wisla Plock - Korona Kielce 2 - 1 Maç Sonu
    Zaglebie Sosnowiec - Wisla Krakow 2 - 1 Maç Sonu
    Romanya Kupa Yarı Final
    Viitorul Constanta - CS U Craiova 2 - 0 Maç Sonu
    Romanya Kadınlar Süper Ligi
    Olimpia Universitatea (K) - Universitatea Alexandria (K) 4 - 0 46
    Romanya 2.Lig
    Chindia Targoviste - Academica Clinceni 1 - 0 Maç Sonu
    Aerostar Bacau - CF Braila 3 - 0 51
    Luceafarul Oradea - Dacia Mioveni 1 - 2 52
    Metaloglobus - Sportul Snagov 0 - 0 49
    Pandurii Targu Jiu - Baloteşti 3 - 0 51
    Rusya Premier Lig
    Arsenal Tula - Spartak Moscow 3 - 0 Maç Sonu
    Krylya Sovetov - Ural 0 - 1 Maç Sonu
    Yenisey Krasnoyarsk - FK Orenburg 2 - 1 Maç Sonu
    Rusya 2.Lig Doğu
    Chita - Sakhalin 1 - 1 Maç Sonu
    Zenit Irkutsk - Sibir II 1 - 0 Maç Sonu
    Rusya 2.Lig Batı
    Dnepr Smolensk - Dolgie Prudy 0 - 0
    Sırbistan Süper Lig Küme Düşme Turu
    Macva Sabac - Zemun 1 - 5 Maç Sonu
    Radnik Surdulica - Dinamo Vranje 1 - 1 Maç Sonu
    Spartak Subotica - Backa Palanka 0 - 1 Maç Sonu
    Vozdovac - Rad Beograd 1 - 1 Maç Sonu
    Sırbistan Süper Lig Şampiyonluk Turu
    Crvena Zvezda - Partizan Belgrade 2 - 1 Maç Sonu
    Mladost Lucani - Vojvodina 3 - 1 Maç Sonu
    Napredak Krusevac - Proleter Novi Sad 2 - 0 Maç Sonu
    Radnicki Nis - Cukaricki Stankom 2 - 2 Maç Sonu
    Suriye Premier Lig
    Al Jaish SC - Tishreen SC 1 - 0 Maç Sonu
    Al Ittihad SC Aleppo - Tishreen SC 0 - 0
    Al Sahel - Majd 0 - 0
    Hutteen SC - Herafyee Halab 0 - 0
    Jableh SC - Al Wahda SC 0 - 0
    Nawaeir - Karama 0 - 0
    Shorta - Al Jaish SC 0 - 0
    Wathbah - Taliya 0 - 0
    Tacikistan Vysshaya Ligi
    Khujand - Regar-TadAZ 3 - 1 Maç Sonu
    Tanzanya Kuu Bara Ligi
    KMC - Simba 1 - 2 Maç Sonu
    Türkiye Kupa Yarı Final
    Yeni Malatyaspor - Galatasaray 2 - 5 Maç Sonu
    Türkiye Bölgesel Amatör Lig Play Out
    Ceyhanspor - Kürkçülerspor 1 - 0 Maç Sonu
    Ukrayna Persha Lig
    Ahrobiznes Volochysk - Teplovyk 2 - 3 Maç Sonu
    Sumy - Balkany Zorya 0 - 1 Maç Sonu
    Volyn Lutsk - Inhulets 2 - 1 Maç Sonu
    Zirka - Mykolaiv 0 - 0
    Ukrayna U19 Ligi
    Arsenal Kyiv U19 - Shakhtar Donetsk U19 0 - 1 6
    Chornomorets U19 - Desna U19 2 - 1 49
    Oleksandria U19 - Olimpik Donetsk U19 0 - 0
    Vorskla U19 - Lviv U19 3 - 0 Maç Sonu
    Ukrayna U21 Ligi Küme Düşme Turu
    Chornomorets U21 - Olimpik Donetsk U21 0 - 0
    Umman Profesyonel Lig
    Al Nasr - Muscat 1 - 0 Maç Sonu
    Al Shabab - Sohar 1 - 1 Maç Sonu
    Al Suwaiq - Saham 1 - 2 Maç Sonu
    Mjees - Al Oruba 2 - 3 Maç Sonu
    Ürdün Premier Lig
    Al Buqaa - Shabab Al Ordon 0 - 0 Maç Sonu
    Al Jazeera - Al Sareeh 3 - 1 Maç Sonu
    Venezuela Premier Lig Apertura
    Deportivo Lara - Estudiantes de Caracas 1 - 1 Maç Sonu
    Vietnam V-Lig 2
    Ha Noi T&T II - Pho Hien 3 - 3 Maç Sonu
    Yeni Zelanda Bölgesel Ligler Kuzey
    Birkenhead United - Central United 1 - 2 Maç Sonu
    East Coast Bays - Manukau United 1 - 8 Maç Sonu
    Melville United - Eastern Suburbs II 0 - 1 Maç Sonu
    Onehunga Sports - Glenfield Rovers 2 - 1 Maç Sonu
    Waitakere City - Hamilton Wanderers II 3 - 5 Maç Sonu
    Western Springs - North Shore 4 - 1 Maç Sonu
    Yunanistan Kupa Yarı Final
    Asteras Tripolis - PAOK 0 - 0 Maç Sonu
    Lamia - AEK Atina 0 - 4 Maç Sonu

    İNTERNET HABER| İNTERNETSPOR| GAZETEOKU| SPOROKU| ELMAELMA| MUHALEFET
    HABERCİLER| GAZETECİLER| SİNEMAKEYFİ| İNTERNETFİNANS| TİVİHABER

    ANASAYFA| SPOR GAZETELERİ| SPOR SİTELERİ| İDDAA PROGRAMI| CANLI SONUÇLAR| PUAN DURUMU| LİG FİKSTÜRLERİ| SPOR YAZARLARI| SPOR YAZARLARI| Google+

    İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
    Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98