Gazeteoku.com 28 Mayıs 2017 Pazar 04:07

 
 
 
 
Ana Sayfa /

Canlı Sonuçlar



ABD Major Lig
Toronto FC - Columbus Crew 5 - 0 Maç Sonu
Colorado Rapids - Sporting Kansas City 1 - 0 İlk Yarı
Minnesota United - Orlando City 0 - 0 İlk Yarı
New York Red Bulls - New England Revolution 1 - 1 72
Real Salt Lake - Philadelphia Union 1 - 0 İlk Yarı
Seattle Sounders - Portland Timbers 1 - 0 Maç Sonu
Vancouver Whitecaps - DC United 0 - 1 Maç Sonu
ABD NASL İlkbahar Sezonu
FC Edmonton - Indy Eleven 0 - 0 3
Miami FC - Puerto Rico FC 1 - 1 68
ABD NWSL
Chicago Red Stars (K) - North Carolina Courage (K) 3 - 2 Maç Sonu
Houston Dash (K) - Seattle Reign (K) 0 - 2 Maç Sonu
Kansas City (K) - Washington Spirit (K) 2 - 1 İlk Yarı
Sky Blue (K) - Orlando Pride (K) 2 - 1 Maç Sonu
ABD USL Doğu Conference
Orlando City II - Charlotte Independence 1 - 3 71
Ottawa Fury - Richmond Kickers 5 - 3 Maç Sonu
Tampa Bay Rowdies - Saint Louis FC 0 - 1 73
FC Cincinnati - Toronto FC II 1 - 0 Maç Sonu
ABD USL Batı Conference
Colorado Springs - Reno 1868 0 - 2 İlk Yarı
Swope Park Rangers - San Antonio 0 - 1 Maç Sonu
Tulsa Roughnecks - Portland Timbers II 1 - 0 23
Almanya DFB Kupası Final
Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund 1 - 2 Maç Sonu
Almanya Oberliga Niederrhein
Hilden - Uerdingen 0 - 0
TuRU 1880 Düsseldorf - Düsseldorf-West 0 - 3 Maç Sonu
Almanya Kadınlar DPF Kupası Final
SC Sand (K) - Wolfsburg (K) 1 - 2 Maç Sonu
Almanya DFB Gençler Kupası Final
Eintracht Braunschw. U19 - Carl Zeiss Jena U19 3 - 0 Maç Sonu
Arjantin Premier Lig
Atletico Aldosivi - Independiente 0 - 0 Maç Sonu
Banfield - Temperley 3 - 1 Maç Sonu
Colon - Gimnasia La Plata 1 - 2 Maç Sonu
Huracan - Boca Juniors 1 - 1 Maç Sonu
Newells Old Boys - Olimpo 3 - 2 Maç Sonu
Racing Club - San Lorenzo 0 - 0 İlk Yarı
San Martin San Juan - CA Sarmiento 4 - 2 Maç Sonu
Arjantin Prim B Nacional
All Boys - San Martin Tucuman 0 - 2 Maç Sonu
Brown De Adrogue - Estudiantes De San Luis 0 - 1 Maç Sonu
Ferro Carril Oeste - Chacarita Juniors 0 - 0 Maç Sonu
Almagro - Instituto Cordoba 2 - 0 Maç Sonu
Atletico Parana - Douglas Haig 1 - 0 Maç Sonu
Arjantin Prim B Metro
Fenix - Deportivo Moron 1 - 1 Maç Sonu
Arjantin Primera C
Barracas Bolivar - Sacachispas 2 - 0 Maç Sonu
Canuelas - Defensores Unidos 2 - 1 Maç Sonu
Deportivo Armenio - Defensores De Cambaceres 2 - 0 Maç Sonu
Arjantin Kadınlar Primera A
Boca Juniors (K) - Platense (K) 6 - 0 Maç Sonu
Independiente (K) - UBA (K) 0 - 1 Maç Sonu
Arnavutluk Süperlig
KF Laçi - Teuta Durres 2 - 1 Maç Sonu
Korabi Peshkopi - Flamurtari Vlore 0 - 3 Maç Sonu
Luftetari Gjirokaster - Kukesi 1 - 0 Maç Sonu
Skenderbeu - Partizani Tirana 2 - 2 Maç Sonu
Vllaznia Shkoder - KF Tirana 0 - 0 Maç Sonu
Avustralya Ulusal Premier Lig Başkent Bölgesi
FFA Centre of Excellence - Canberra FC 3 - 3 Maç Sonu
Monaro Panthers - Woden Valley 0 - 5 Maç Sonu
Avustralya Ulusal Premier Lig Yeni Güney Galler
APIA Leichhardt Tigers - Sydney United 1 - 0 Maç Sonu
Avustralya Kuzey Bölgesi
Port Darwin - Uni Azzurri 0 - 0
Shamrock Rovers Darwin - Casuarina 3 - 5 Maç Sonu
Avustralya Brisbane
Grange Thistle - Logan Lightning 3 - 1 Maç Sonu
Holland Park Hawks - Albany Creek 5 - 2 Maç Sonu
Peninsula Power - Eastern Suburbs Brisbane 0 - 3 Maç Sonu
Queensland Lions - Capalaba 5 - 1 Maç Sonu
Souths United - Mitchelton 3 - 1 Maç Sonu
Avustralya Ulusal Premier Lig Kuzey YGG
Adamstown Rosebuds - Newcastle Jets U21 2 - 3 Maç Sonu
Lambton Jaffas - Hamilton Olympic 3 - 2 Maç Sonu
Valentine Phoenix - Charlestown City Blues 3 - 1 Maç Sonu
Avustralya Ulusal Premier Lig Queensland
Brisbane Roar U21 - Brisbane Olympic FC 0 - 4 Maç Sonu
Brisbane Strikers - Western Pride 2 - 2 Maç Sonu
Gold Coast City - FNQ Heat 5 - 1 Maç Sonu
Northern Fury - Moreton Bay United 1 - 2 Maç Sonu
SWQ Thunder - Brisbane City 1 - 0 Maç Sonu
Redlands United - Sunshine Coast 4 - 2 Maç Sonu
Avustralya Ulusal Premier Lig Güney Avustralya
Adelaide Olympic - Adelaide United U21 3 - 5 Maç Sonu
Cumberland United - Adelaide Blue Eagles 0 - 2 Maç Sonu
Adelaide City - Campbelltown City 2 - 1 Maç Sonu
West Adelaide - Croydon Kings 0 - 2 Maç Sonu
West Torrens Birkalla - NE MetroStars 1 - 1 Maç Sonu
Avustralya Ulusal Premier Lig Victoria
Green Gully - Kingston City 3 - 3 Maç Sonu
Hume City - St. Albans Saints 2 - 1 Maç Sonu
Avondale Heights - Heidelberg United 0 - 3 Maç Sonu
Avustralya Ulusal Premier Lig Batı Avustralya
Balcatta - Sorrento 0 - 3 Maç Sonu
Bayswater City - Inglewood United 1 - 4 Maç Sonu
ECU Joondalup - Joondalup United 2 - 2 Maç Sonu
Mandurah City - Perth 0 - 5 Maç Sonu
Perth Glory U21 - Armadale 0 - 0 Maç Sonu
Stirling Lions - Floreat Athena 1 - 0 Maç Sonu
Subiaco - Cockburn City 0 - 1 Maç Sonu
Avustralya Ulusal Premier Lig T-Lig
South Hobart - Olympia Warriors 6 - 2 Maç Sonu
Devonport City - Launceston City 1 - 0 Maç Sonu
Avustralya Brisbane Reserve Premier Lig
Brisbane Lions Res. - Capalaba Res. 3 - 2 Maç Sonu
Holland Park Hawks Res. - Albany Creek Res. 0 - 2 Maç Sonu
Souths United Res. - Mitchelton Res. 1 - 2 Maç Sonu
Grange Thistle Res. - Logan Lightning Res. 1 - 1 Maç Sonu
Avustralya Güney Avustralya Reserve Premier Lig
Adelaide City Res. - Campbelltown City Res. 2 - 1 Maç Sonu
Adelaide Olympic Res. - Adelaide United Res. 2 - 5 Maç Sonu
Cumberland United Res. - Adelaide Blue Eagles Res 2 - 2 Maç Sonu
West Adelaide Res. - Croydon Kings Res. 2 - 1 Maç Sonu
West Torrens Res. - NE MetroStars Res. 0 - 1 Maç Sonu
Avustralya NPL Gençlik Ligi Queensland
Palm Beach Sharks U20 - Moreton Bay Jets U20 2 - 2 Maç Sonu
Redlands United U20 - Sunshine Coast Fire U20 2 - 0 Maç Sonu
SWQ Thunder U20 - Brisbane City U20 2 - 8 Maç Sonu
Avustralya NPL Gençlik Ligi Batı Avustralya
Balcatta U20 - Sorrento U20 0 - 4 Maç Sonu
Bayswater City U20 - Inglewood United U20 2 - 0 Maç Sonu
Perth Glory U20 - Armadale U20 1 - 2 Maç Sonu
Stirling Lions U20 - Floreat Athena U20 0 - 4 Maç Sonu
Subiaco U20 - Cockburn City U20 1 - 1 Maç Sonu
Avustralya NPL Gençlik Ligi Victoria
Avondale Heights U20 - Heidelberg United U20 2 - 2 Maç Sonu
Hume City U20 - St. Albans Saints U20 4 - 0 Maç Sonu
Green Gully U20 - Kingston U20 4 - 1 Maç Sonu
Avustralya Brisbane Capital Ligi 1
Acacia Ridge - North Pine 0 - 0 Maç Sonu
Mt Gravatt Hawks - WDSC Wolves 1 - 4 Maç Sonu
The Gap - University Of Queensland 3 - 3 Maç Sonu
Avustralya Eyalet Ligleri Güney Avustralya
Modbury Jets - Western Strikers 0 - 1 Maç Sonu
Noarlunga United - South Adelaide Panthers 0 - 2 Maç Sonu
Port Adelaide Lion - Adelaide Hills Hawks 1 - 5 Maç Sonu
The Cove - White City Woodville 1 - 0 Maç Sonu
Western Toros - Salisbury United 3 - 3 Maç Sonu
Avustralya Eyalet Ligleri Yeni Güney Galler
Blacktown Spartans - Northern Tigers 3 - 7 Maç Sonu
Marconi Stallions - St. George Saints 3 - 2 Maç Sonu
Mt Druitt Town - Bankstown Berries 4 - 0 Maç Sonu
Avustralya Eyalet Ligleri Tazmanya Kuzey
Devonport City Res. - Launceston City (R) 5 - 3 Maç Sonu
Avustralya Eyalet Ligleri Victoria Doğu
Ballarat City - Brunswick City 1 - 0 Maç Sonu
Box Hill United - Murray United 5 - 4 Maç Sonu
Melbourne Victory U21 - Whittlesea Ranges 1 - 2 Maç Sonu
Northcote City - Bendigo City 2 - 1 Maç Sonu
Springvale White Eagles - Goulburn Valley Suns 2 - 4 Maç Sonu
Sunshine Georgies - Moreland Zebras 1 - 2 Maç Sonu
Avustralya NPL Gençlik Ligi Kuzey NSW
Valentine U20 - Charlestown C. Blues U20 0 - 2 Maç Sonu
Avustralya NPL Gençlik Ligi Yeni Güney Galler
APIA Leichhardt U20 - Sydney United U20 5 - 1 Maç Sonu
Avustralya Kadınlar Ulusal Premier Lig Güney Avustralya
Adelaide City (K) - Campbelltown City (K) 11 - 0 Maç Sonu
Avustralya Kadınlar Ulusal Premier Lig Queensland
Western Pride (K) - Olympic FC (K) 0 - 4 Maç Sonu
Avusturya Bölgesel Lig Orta
Stadl-Paura - Sturm Graz II 1 - 3 Maç Sonu
Avusturya Bölgesel Lig Batı
Anif / Salzburg II - Hard 4 - 1 Maç Sonu
Austria Salzburg - Obi Worgl 1 - 1 Maç Sonu
Eugendorf - Wacker Innsbruck II 4 - 1 Maç Sonu
Pinzgau Saalfelden - FC Dornbirn 1913 0 - 0 Maç Sonu
Salzburger AK 1914 - Hohenems 0 - 0 Maç Sonu
Belarus Premier Lig
Naftan Novopolotsk - FC Minsk 0 - 1 Maç Sonu
Slutsk - Slavia Mozyr 0 - 0 Maç Sonu
Torpedo Zhodino - Gomel 1 - 0 Maç Sonu
Belarus 1.Lig
Baranovichi - Belshina 1 - 0 Maç Sonu
Granit Mikashevichi - Luch Minsk 3 - 1 Maç Sonu
Khimik Svetlogorsk - Tarpeda 2 - 0 Maç Sonu
Neman-Agro - Gomelzheldortrans 3 - 0 Maç Sonu
Orsha - Kommunalnik Slonim 1 - 2 Maç Sonu
Smorgon - Smolevichy-STI 0 - 0 Maç Sonu
Volna Pinsk - Lida 4 - 2 Maç Sonu
Zorka-BDU Minsk - Osipovichy 2 - 1 Maç Sonu
Belarus 2.Lig
Energosbyt-BSATU - Cist 0 - 2 Maç Sonu
Molodechno-DYuSSh 4 - Dyussh-DSK 0 - 0 Maç Sonu
SDJuShOR-8 - Kletsk 0 - 3 Maç Sonu
SMI Autotrans - Lyuban 7 - 0 Maç Sonu
Uzda - Sputnik 1 - 4 Maç Sonu
Victoria Maryina Gorka - Oshmyany 2 - 3 Maç Sonu
YuA-Stroy-DYuSSh - SDJuShOR-3 2 - 0 Maç Sonu
Belarus Kadınlar Premier Lig
Nadezhda (K) - Minsk (K) 0 - 5 Maç Sonu
Neman (K) - Zorka-BDU (K) 0 - 2 Maç Sonu
RGUOR (K) - Bobruichanka (K) 0 - 0 Maç Sonu
Belçika 1.Lig A Avrupa Ligi Yarı Final
Genk - Sint-Truiden 3 - 0 Maç Sonu
Belçika 1.Amatör Lig Yükselme Play Off
Beerschot-Wilrijk - Heist 2 - 2 Maç Sonu
Dessel Sport - Excelsior Virton 0 - 0 Maç Sonu
Bolivya LFPB Apertura Adecuacion
Bolivar - Blooming 5 - 0 Maç Sonu
Nacional Potosi - Guabira 2 - 1 Maç Sonu
Bosna-Hersek 1.Lig FBiH
Buducnost Banovici - Travnik 2 - 2 Maç Sonu
Capljina - Sloga 1 - 0 Maç Sonu
Gorazde - Bosna Sema 3 - 0 Maç Sonu
Novi Travnik - Bosna Visoko 1 - 1 Maç Sonu
Orasje - GOSK Gabela 1 - 1 Maç Sonu
Radnicki Lukavac - Bratstvo Gracanica 1 - 3 Maç Sonu
Rudar Kakanj - Jedinstvo Bihac 2 - 3 Maç Sonu
Velez Mostar - Zvijezda Gradacac 2 - 0 Maç Sonu
Bosna-Hersek Premier Lig Küme Düşme Turu
Mladost Doboj Kakanj - Metalleghe-BSI Jajce 2 - 2 Maç Sonu
Olimpic Sarajevo - Vitez 0 - 1 Maç Sonu
Siroki Brijeg - Celik Zenica 1 - 1 Maç Sonu
Botsvana Premier Lig
Green Lovers - Miscellaneous 0 - 5 Maç Sonu
Nico United - United Hotspurs 4 - 1 Maç Sonu
Sankoyo Bush Bucks - Police XI 0 - 0 Maç Sonu
Township Rollers - Galaxy FC 1 - 0 Maç Sonu
Brezilya Serie A
Sao Paulo - Palmeiras 2 - 0 Maç Sonu
Vasco da Gama - Fluminense 3 - 2 Maç Sonu
Vitoria - Coritiba 0 - 0 48
Brezilya Serie B
Boa EC - Oeste 1 - 1 Maç Sonu
Criciuma - America Mineiro 1 - 3 Maç Sonu
Goias - Brasil De Pelotas 1 - 1 Maç Sonu
ABC FC - Vila Nova 1 - 0 Maç Sonu
Juventude - Parana 2 - 1 Maç Sonu
Londrina - Luverdense 3 - 1 Maç Sonu
Nautico - Ceara 0 - 2 Maç Sonu
Paysandu - Internacional 1 - 0 Maç Sonu
Brezilya Paulista Seri B 1.Aşama Grup 3
EC Sao Bernardo - Guarulhos 2 - 2 Maç Sonu
Brezilya Paulista Seri B 1.Aşama Grup 4
Atletico Mogi - Guaratingueta 0 - 0
Brezilya Paulista A3 Final
Inter De Limeira - Nacional SP 0 - 2 Maç Sonu
Brezilya Serie D Grup 4
Altos - Cordino 4 - 0 Maç Sonu
Brezilya Serie D Grup 7
Juazeirense - Sousa 0 - 0 Maç Sonu
Brezilya Carioca 2-1.Aşama Grup A
Tigres Do Brasil - Gonçalense 4 - 0 Maç Sonu
Brezilya Serie C Grup A
Moto Club MA - Confiança 4 - 0 Maç Sonu
Salgueiro AC - Fortaleza 1 - 2 Maç Sonu
Brezilya Serie C Grup B
Bragantino - Ypiranga Erechim 1 - 0 Maç Sonu
Joinville - Tupi 1 - 1 Maç Sonu
Sao Bento - Macae 2 - 1 Maç Sonu
Tombense - Mogi Mirim 2 - 1 Maç Sonu
Brezilya Serie D Grup 10
Anapolis - Comercial MS 1 - 1 Maç Sonu
Brezilya Serie D Grup 11
Luziania - Araguaia 1 - 1 Maç Sonu
Brezilya Serie D Grup 13
Bangu - Portuguesa 1 - 0 Maç Sonu
Desportiva ES - Villa Nova 0 - 0 Maç Sonu
Brezilya Serie D Grup 14
Boavista SC - Espirito Santo 2 - 2 Maç Sonu
RB Brasil - Caldense 3 - 1 Maç Sonu
Brezilya Serie D Grup 15
Brusque - XV De Piracicaba 3 - 1 Maç Sonu
Brezilya Serie D Grup 16
Sao Bernardo FC - Internacional SC 1 - 0 Maç Sonu
Brezilya Serie D Grup 17
EC Sao Jose - Metropolitano 4 - 0 Maç Sonu
Brezilya Paranaense U19 1.Aşama Grup A
Operário PR U19 - Campo Mourão U19 4 - 0 Maç Sonu
Brezilya Paranaense U19 1.Aşama Grup C
Rio Branco PR U19 - Independente SJ U19 1 - 2 Maç Sonu
Brezilya Paranaense 2-2.Aşama Grup 1
União PR - Iraty 0 - 0
Portuguesa Londrinense - Operario PR 0 - 0
Brezilya Paulista U20 Grup 1
Comercial U19 - Noroeste U19 1 - 2 Maç Sonu
Penapolense U19 - Catanduvense U20 2 - 1 Maç Sonu
Brezilya Paulista U20 Grup 2
Rio Branco EC U20 - XV De Piracicaba U19 0 - 4 Maç Sonu
Brezilya Paulista U20 Grup 3
Juventus U20 - Bragantino U20 1 - 0 Maç Sonu
Bulgaristan 3.Lig Güney-Batı
Belasitsa - Vihren Sandanski 1 - 1 Maç Sonu
Botev Ihtiman - Septemvri Simitli 1 - 1 Maç Sonu
Chavdar Etropole - Rilski Sportist 5 - 2 Maç Sonu
FK Minyor Pernik - Pirin Gotse Delchev 2 - 0 Maç Sonu
Germaneya Sapareva - Slivnishki Geroy 2 - 1 Maç Sonu
Marek Dupnitza - Balkan Botevgrad 2 - 2 Maç Sonu
Pirin Razlog - Hebar 1918 1 - 4 Maç Sonu
Strumska Slava - Chepinets 8 - 1 Maç Sonu
Svoboda - Velbazhd 2 - 0 Maç Sonu
Bulgaristan 3.Lig Güney-Doğu
Arda Kardzhali - Uragan Boyadzhik 7 - 1 Maç Sonu
Asenovets - Svilengrad 3 - 0 Maç Sonu
Atletik Kuklen - Karnobat 2 - 2 Maç Sonu
Borislav 2009 - Maritsa Plovdiv 1 - 4 Maç Sonu
Dimitrovgrad 1947 - Lyubimets 2007 3 - 0 Maç Sonu
Gigant Saedinenie - Elhovo 2 - 1 Maç Sonu
Rozova Dolina Kazanlak - Minyor Radnevo 2 - 3 Maç Sonu
Zagorets - Rakovski 2011 4 - 0 Maç Sonu
Bulgaristan 2.Lig
Bansko - Lokomotiv Sofia 1929 1 - 4 Maç Sonu
Levski Karlovo - Pomorie 1 - 0 Maç Sonu
Ludogorets II - Spartak Pleven 4 - 2 Maç Sonu
Nesebar - Etar Veliko Tarnovo 2 - 2 Maç Sonu
Oborishte - Septemvri Sofia 2 - 0 Maç Sonu
Sozopol - Botev Galabovo 3 - 2 Maç Sonu
Tsarsko Selo - Botev Vratsa 5 - 3 Maç Sonu
Vitosha Bistritsa - CSKA Sofia II 2 - 1 Maç Sonu
Bulgaristan Kadınlar Ligi
Sevlievo (K) - Beroe (K) 0 - 0
Neftohimik 1962 (K) - Paldin (K) 0 - 0
Bulgaristan 3.Lig Yükselme Turu
Kaliakra Kavarna - Dobrudzha 1919 3 - 3 Maç Sonu
Septemvri Tervel - Lokomotiv Ruse 0 - 0 Maç Sonu
Suvorovo - Botev Novi Pazar 1 - 0 Maç Sonu
Bulgaristan 1.Lig Avrupa Ligi Play Off 2.Tur
Vereya Stara Zagora - Botev Plovdiv 0 - 0
Cezayir 1.Lig
MC Alger - Belouizdad 1 - 0 Maç Sonu
Cezayir U21 Ligi 1
MC Alger U21 - Belouizdad U21 1 - 2 Maç Sonu
Çek Cumhuriyeti Czech Liga
Hradec Kralove - Bohemians 1905 1 - 0 Maç Sonu
Karvina - Jablonec 0 - 2 Maç Sonu
Pribram - FC Fastav Zlin 0 - 2 Maç Sonu
Slavia Prag - Zbrojovka Brno 4 - 0 Maç Sonu
Slovacko - Sparta Prag 1 - 1 Maç Sonu
Slovan Liberec - Mlada Boleslav 4 - 0 Maç Sonu
Teplice - Dukla Prag 0 - 1 Maç Sonu
Viktoria Plzen - Jihlava 2 - 0 Maç Sonu
Çek Cumhuriyeti 3.Lig CFL
Horovicko - Chrudim 2 - 5 Maç Sonu
Kraluv Dvur - Tachov 2 - 1 Maç Sonu
Litomerice - Benatky Nad Jizerou 1 - 2 Maç Sonu
Olympia Hradec Kralove - Sokol Zapy 2 - 2 Maç Sonu
Pisek - Viktorie Jirny 0 - 1 Maç Sonu
Slavoj Vysehrad - Jiskra Domazlice 1 - 2 Maç Sonu
Çek Cumhuriyeti 3.Lig MSFL
Blansko - Sigma Olomouc II 1 - 0 Maç Sonu
HFK Olomouc - FASTAV Zlin II 2 - 1 Maç Sonu
Hlucin - Spartak Hulin 0 - 2 Maç Sonu
Mohelnice - Viktoria Otrokovice 1 - 0 Maç Sonu
Trebic - Odra Petrkovice 1 - 1 Maç Sonu
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup A
Dobris - Tatran Sedlcany 1 - 2 Maç Sonu
Doubravka - Klatovy 1 - 2 Maç Sonu
Malse Roudne - Marianske Lazne 3 - 0 Maç Sonu
Motorlet Praha - Rokycany 3 - 1 Maç Sonu
Ostrov - Karlovy Vary 3 - 2 Maç Sonu
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup B
Banik Sous - Mostecky 1 - 0 Maç Sonu
Chomutov - Tatran Rakovník 2 - 1 Maç Sonu
Neratovice-Byskovice - Sokol Hostoun 0 - 1 Maç Sonu
Slovan Velvary - Novy Bor 0 - 1 Maç Sonu
Steti - Sokol Libis 1 - 3 Maç Sonu
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup C
FK Pardubice II - Pencin-Turnov 5 - 2 Maç Sonu
Sokol Kratonohy - Spartak Chrastava 5 - 3 Maç Sonu
Sokol Zivanice - Dvur Kralove 4 - 3 Maç Sonu
Usti Nad Orlici - Sparta Kutna Hora 2 - 0 Maç Sonu
Vysoke Myto - Kolin 4 - 0 Maç Sonu
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup D
Bystrice Nad Pernstejnem - Slovan Rosice 2 - 1 Maç Sonu
Hodonin-Sardice - Slavicin 1 - 0 Maç Sonu
Holesov - Vrchovina 2 - 2 Maç Sonu
Uhersky Brod - Slavoj Polna 3 - 1 Maç Sonu
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup E
Dolni Benesov - Novy Jicin 2 - 3 Maç Sonu
Jesenik - Hranice 3 - 1 Maç Sonu
Velke Karlovice - Lokomotiva Petrovice 4 - 0 Maç Sonu
Çek Cumhuriyeti 1.Lig U19
Hradec Kralove U19 - Opava U19 3 - 1 Maç Sonu
Karvina U19 - Pardubice U19 0 - 1 Maç Sonu
Slavia Praha U19 - Vysocina Jihlava U19 5 - 1 Maç Sonu
Slovacko U19 - Mlada Boleslav U19 1 - 0 Maç Sonu
Teplice U19 - Sparta Prag U19 1 - 4 Maç Sonu
Viktoria Plzen U19 - Banik Ostrava U19 2 - 2 Maç Sonu
Çek Cumhuriyeti Kadınlar 1.Lig Şampiyonluk Turu
Sparta Prag (K) - Slavia Praha (K) 1 - 3 Maç Sonu
Çek Cumhuriyeti Kadınlar 1.Lig Küme Düşme Turu
Hradec Kralove (K) - Brno (K) 8 - 1 Maç Sonu
Çek Cumhuriyeti Kadınlar 2.Lig
Hodonin (K) - Horni Herspice (K) 0 - 6 Maç Sonu
Rakovnik (K) - Banik Ostrava (K) 7 - 3 Maç Sonu
Çin Halk Cumhuriyeti Süper Lig
Guizhou Zhicheng - Jiangsu Suning 2 - 2 Maç Sonu
Hebei China Fortune - Changchun YaTai 2 - 1 Maç Sonu
Liaoning FC - Yanbian Funde 3 - 1 Maç Sonu
Shanghai SIPG - Beijing Guoan 5 - 1 Maç Sonu
Tianjin Quanjian - Tianjin Teda 3 - 0 Maç Sonu
Çin Halk Cumhuriyeti 1.Lig
Baoding Yingli Yitong - Meizhou Hakka 1 - 1 Maç Sonu
Lijiang Jiayunhao - Beijing Enterprises 2 - 1 Maç Sonu
Nei Mongol Zhongyou - Wuhan Zall 1 - 3 Maç Sonu
Shenzhen FC - Xinjiang Tianshan 1 - 1 Maç Sonu
Zhejiang Yiteng - Dalian Transcendence 1 - 3 Maç Sonu
Danimarka 1.Lig
Akademisk BK - Skive IK 1 - 1 Maç Sonu
FC Fredericia - Vejle 3 - 1 Maç Sonu
FC Helsingor - Naestved 1 - 0 Maç Sonu
HB Koge - Roskilde 1 - 0 Maç Sonu
Hobro IK - Vendsyssel FF 1 - 0 Maç Sonu
Nykobing - Fremad Amager 2 - 0 Maç Sonu
Danimarka Danimarka Serisi Grup 1
Hillerod - Jaegersborg 2 - 2 Maç Sonu
KFUM Roskilde - Sollerod-Vedbaek 3 - 0 Maç Sonu
Stenlose - Herlev IF 0 - 2 Maç Sonu
Virum-Sorgenfri - Kastrup 1 - 4 Maç Sonu
Danimarka Danimarka Serisi Grup 2
Avedore IF - Rishoj BK 0 - 0 Maç Sonu
Karlslunde - GVI 1 - 4 Maç Sonu
LSF - Herlufsholm 3 - 1 Maç Sonu
Skovshoved - B 1908 4 - 0 Maç Sonu
Danimarka Danimarka Serisi Grup 3
Esbjerg II - Tarup-Paarup 1 - 5 Maç Sonu
Fredericia FF - Varde 0 - 3 Maç Sonu
Höjfyn - Kolding B 1 - 1 Maç Sonu
Sonderborg - Ringkobing IF 1 - 3 Maç Sonu
Danimarka U19 Ligi
AGF U19 - Midtjylland U19 1 - 4 Maç Sonu
Esbjerg U19 - AaB U19 2 - 0 Maç Sonu
Nordsjaelland U19 - Lyngby U19 5 - 4 Maç Sonu
Randers Freja U19 - Odense U19 2 - 2 Maç Sonu
Danimarka U17 Ligi
Esbjerg U17 - AaB U17 1 - 3 Maç Sonu
Nordsjaelland U17 - Lyngby U17 4 - 5 Maç Sonu
Vejle U17 - HB Koge U17 0 - 2 Maç Sonu
Danimarka Kadınlar Elit Ligi Şampiyonluk Turu
BSF (K) - Skovbakken (K) 4 - 1 Maç Sonu
KoldingQ (K) - Fortuna Hjörring (K) 0 - 2 Maç Sonu
Danimarka Kadınlar 1.Lig Küme Düşme Grup A
Greve (K) - Hilleröd (K) 4 - 1 Maç Sonu
Osterbro (K) - Herlufsholm (K) 1 - 2 Maç Sonu
Danimarka Kadınlar 1.Lig Küme Düşme Grup B
Lyseng (K) - Team Viborg (K) 3 - 0 Maç Sonu
Danimarka Kadınlar Elit Ligi Küme Düşme/Yükselme Play Off
OB (K) - Sundby (K) 0 - 0 Maç Sonu
SonderjyskE (K) - Naesby (K) 1 - 4 Maç Sonu
VSK Aarhus (K) - Varde (K) 0 - 1 Maç Sonu
Danimarka 2.Lig Küme Düşme Turu
Fredensborg BI - Odder 0 - 6 Maç Sonu
Frem - Naesby 1 - 1 Maç Sonu
Jammerbugt - Holbaek 1 - 1 Maç Sonu
Svendborg - Vejgaard B 0 - 2 Maç Sonu
Sydvest - HIK 0 - 1 Maç Sonu
VSK Arhus - Middelfart 0 - 1 Maç Sonu
Danimarka Danimarka Serisi Grup 4
Aarhus Fremad II - Skanderborg 1 - 1 Maç Sonu
Skjold Saeby - VSK Aarhus II 1 - 1 Maç Sonu
Dünya Kupası U20 Grup C
Kosta Rika U20 - Zambiya U20 1 - 0 Maç Sonu
Portekiz U20 - İran U20 2 - 1 Maç Sonu
Dünya Kupası U20 Grup D
Japonya U20 - İtalya U20 2 - 2 Maç Sonu
Uruguay U20 - Güney Afrika U20 0 - 0 Maç Sonu
Ekvador Premier A 1.Aşama
El Nacional - Clan Juvenil 3 - 1 Maç Sonu
Fuerza Amarilla - River Plate Ecuador 0 - 2 Maç Sonu
Ekvador Premier B
Imbabura - Olmedo 0 - 1 Maç Sonu
Manta - Colon (EKV) 1 - 0 Maç Sonu
Mushuc Runa - Aucas 0 - 1 Maç Sonu
Endonezya Liga 1
PS TNI - Persela Lamongan 3 - 2 Maç Sonu
Sriwijaya FC - Madura United 0 - 0 Maç Sonu
Ermenistan Premier Lig
Gandzasar - Banants 2 - 1 Maç Sonu
Pyunik - Ararat Yerevan 2 - 1 Maç Sonu
Estonya Esiliiga A
FC Maardu - Tartu Santos 6 - 2 Maç Sonu
Estonya Kupa Final
Tallinna Infonet - JK Tammeka Tartu 2 - 0 Maç Sonu
Estonya Esiliiga B
Vandra JK Varpus - Tallinna Kalev II 5 - 3 Maç Sonu
Estonya Kadınlar Kupası Final
Tallinna Kalev (K) - Parnu (K) 8 - 0 Maç Sonu
Faroe Adaları 1.Lig
B36 Torshavn II - Suduroy 3 - 2 Maç Sonu
HB Torshavn II - Giza Hoyvik 4 - 3 Maç Sonu
KI Klaksvik II - B68 Toftir 0 - 0
Vikingur Gota II - AB Argir 0 - 1 Maç Sonu
Faroe Adaları 2.Lig
NSÍ III - KI Klaksvik III 2 - 1 Maç Sonu
Skala II - B71 Sandoy 1 - 3 Maç Sonu
TB / FCS / Royn III - EB Streymur II 0 - 0
Vikingur III - B68 Toftir II 0 - 0
07 Vestur II - AB Argir II 3 - 1 Maç Sonu
Fildişi Sahili 1.Lig
Moossou - Africa Sports 0 - 0 Maç Sonu
Filipinler PFL
Voltes - Kaya 0 - 0
Finlandiya Veikkausliiga
FC Lahti - HJK Helsinki 0 - 0 Maç Sonu
HIFK Helsinki - Inter Turku 0 - 2 Maç Sonu
JJK Jyvaskyla - Ilves Tampere 3 - 1 Maç Sonu
PS Kemi - VPS 0 - 1 Maç Sonu
RoPS - KuPS Kuopio 0 - 1 Maç Sonu
SJK Seinajoki - IFK Mariehamn 1 - 1 Maç Sonu
Finlandiya Ykkönen
Haka - OPS 1 - 2 Maç Sonu
Finlandiya Kakkonen Grup A
PKKU - Kultsu 0 - 0 Maç Sonu
Finlandiya Kakkonen Grup B
Musan Salama - Peimari United 3 - 1 Maç Sonu
TPV Tampere - FC Jazz 1 - 1 Maç Sonu
Finlandiya Kakkonen Grup C
GBK - OTP 1 - 0 Maç Sonu
JBK - TP-47 4 - 2 Maç Sonu
Finlandiya A-Gençler Ligi Şampiyonluk Turu
JJK U20 - PK-35 U20 0 - 0 Maç Sonu
KaaPo Kaarina U20 - Ilves U20 2 - 2 Maç Sonu
TPS U20 - Lahti / YJ U20 1 - 3 Maç Sonu
Finlandiya Kadınlar Ykkönen
RoPS (K) - TuWe (K) 2 - 0 Maç Sonu
Finlandiya Kolmonen Lansi-Suomen
Aland - TPK 0 - 0 Maç Sonu
FC Boda - TuWe 0 - 0 Maç Sonu
PaiHa - P-Iirot 0 - 5 Maç Sonu
TOVE - MaPS Masku 5 - 0 Maç Sonu
Finlandiya Kolmonen Helsinki Ja Uusimaa I
MPS/Atletico Malmi - HooGee 2 - 3 Maç Sonu
Finlandiya Kolmonen Keski-Pohjanmaa Ja Vaasa
Virkia - Korsnäs 1 - 2 Maç Sonu
Fransa Kupa Final
Angers - Paris Saint-Germain 0 - 1 Maç Sonu
Fransa Gambardella Kupası Final
Marseille U19 - Montpellier U19 1 - 1
Fransa Kadınlar 2.Ligi Grup B
Vendenheim (K) - Nimes Metropole Gard (K) 5 - 0 Maç Sonu
Gana Premier Lig
Ebusua Dwarfs - Elmina Sharks 3 - 1 Maç Sonu
Great Olympics - Berekum Chelsea 1 - 0 Maç Sonu
Güney Afrika PSL
Ajax Cape Town - Baroka 0 - 1 Maç Sonu
Free State Stars - Chippa United 0 - 0 Maç Sonu
Golden Arrows - Orlando Pirates 2 - 1 Maç Sonu
Highlands Park - Mamelodi Sundowns 2 - 2 Maç Sonu
Kaizer Chiefs - Bidvest Wits 1 - 0 Maç Sonu
Maritzburg United - Bloemfontein Celtic 1 - 1 Maç Sonu
Polokwane City - Mpumalanga Black Aces 4 - 2 Maç Sonu
SuperSport United - Platinum Stars 0 - 1 Maç Sonu
Güney Kore K Lig Classic
FC Seoul - Ulsan Hyundai 0 - 0 Maç Sonu
Gwangju - Jeju United 0 - 0
Jeonbuk Motors - Suwon Bluewings 2 - 0 Maç Sonu
Pohang Steelers - Gangwon 1 - 2 Maç Sonu
Güney Kore K Lig Challenge
Anyang - Gyeongnam FC 1 - 2 Maç Sonu
Güney Kore Ulusal Lig
Busan Transportation - Gimhae City 0 - 2 Maç Sonu
Daejeon Korail - Cheonan City 0 - 0 Maç Sonu
Gyeongju HNP - Mokpo City 3 - 2 Maç Sonu
Gangneung City - Changwon City 3 - 3 Maç Sonu
Güney Kore K3 Ligi
Chungbuk Cheongju - Gyeongju Citizen 0 - 5 Maç Sonu
Gimpo Citizen - Jeonju Citizen 1 - 0 Maç Sonu
Icheon Citizen - Cheonan FC 2 - 0 Maç Sonu
Paju Citizen - Hwaseong 2 - 1 Maç Sonu
Pocheon - Yangpyeong 1 - 0 Maç Sonu
Yangju Citizen - Chuncheon Citizen 2 - 1 Maç Sonu
Gürcistan Erovnuli Lig
Kolkheti 1913 Poti - Dila Gori 0 - 0 Maç Sonu
Gürcistan Erovnuli Lig 2
Guria Lantschuchti - FC Tskhinvali 1 - 1 Maç Sonu
Samgurali - Gagra 0 - 1 Maç Sonu
Hazırlık Ülkeler
Moldova U18 (K) - Romanya U18 (K) 1 - 1
Özbekistan U22 - Rusya U21 3 - 4 Maç Sonu
Honduras - El Salvador 2 - 2 89
Meksika - Hırvatistan 0 - 2 İlk Yarı
Hırvatistan 1. HNL
Dinamo Zagreb - Rijeka 5 - 2 Maç Sonu
Inter Zapresic - Istra 1961 0 - 3 Maç Sonu
Hırvatistan 3. HNL Doğu
Bijelo Brdo - NK Varazdin 1 - 2 Maç Sonu
Dakovo-Croatia - Bjelovar 3 - 1 Maç Sonu
Mladost Zdralovi - NK Koprivnica 2 - 0 Maç Sonu
Slavija Pleternica - Belisce 3 - 1 Maç Sonu
Slavonija Pozega - Marsonia 3 - 1 Maç Sonu
Visnjevac - Bedem Ivankovo 0 - 2 Maç Sonu
Vukovar - Medimurje Cakovec 2 - 3 Maç Sonu
Hırvatistan 3. HNL Güney
Jadran LP - NK Zadar 1 - 3 Maç Sonu
Kamen Ivanbegovina - Junak 0 - 2 Maç Sonu
Orkan - Primorac 1929 2 - 3 Maç Sonu
OSK - Neretvanac Opuzen 6 - 0 Maç Sonu
Primorac Biograd - Hajduk Split II 2 - 2 Maç Sonu
Val Kastel Stari - Omis 2 - 0 Maç Sonu
Zmaj Blato - GOSK Dubrovnik 3 - 1 Maç Sonu
Zmaj Makarska - Croatia Zmijavci 1 - 1 Maç Sonu
Hırvatistan 3. HNL Batı
Dubrava Zagreb - Samobor 3 - 2 Maç Sonu
Dugo Selo - Segesta Sisak 3 - 2 Maç Sonu
HASK - Vinogradar 0 - 3 Maç Sonu
Jadran Porec - Vrbovec 3 - 2 Maç Sonu
Krk - Zagorec 1 - 2 Maç Sonu
Opatija - Vrapce Zagreb 3 - 2 Maç Sonu
Stupnik - Maksimir Zagreb 3 - 3 Maç Sonu
Trnje - Kustosija 0 - 0 Maç Sonu
Hollanda Eredivisie U19 Şampiyonluk Turu
Feyenoord U19 - PSV U19 1 - 0 Maç Sonu
NEC / OSS U19 - Ajax U19 1 - 2 Maç Sonu
Sparta Rotterdam U19 - Utrecht U19 1 - 0 Maç Sonu
Hollanda Tweede Divisie 3/4 Play Off 2.Tur
Harkemase Boys - Lisse 1 - 4 Maç Sonu
SV Spakenburg - Rijnsburgse Boys 2 - 3 Maç Sonu
İngiltere FA Cup Final
Arsenal - Chelsea 2 - 1 Maç Sonu
İngiltere Kadınlar WSL
Notts County (K) - Bristol Academy (K) 0 - 0
İrlanda 1.Lig
Cobh Ramblers - Waterford United 0 - 0 Maç Sonu
Longford Town - Wexford Youths 5 - 0 Maç Sonu
İskoçya Kupa Final
Celtic - Aberdeen 2 - 1 Maç Sonu
İskoçya Kadınlar Futbol Ligi 1 Güney
Glasgow City Girls (K) - Westerlands (K) 0 - 0
İskoçya Kadınlar Futbol Ligi 2 Batı
St Rochs (K) - Queen of the South (K) 0 - 0
İspanya 2.Lig
Almeria - Mirandes 2 - 0 Maç Sonu
Huesca - Lugo 1 - 0 Maç Sonu
Sevilla II - Cadiz 3 - 3 Maç Sonu
Valladolid - Getafe 1 - 0 Maç Sonu
İspanya 2.Lig B Yükselme Play Off Çeyrek Final
Valencia II - Celta Vigo II 3 - 1 Maç Sonu
İspanya Kral Kupası Final
Barcelona - Deportivo Alaves 3 - 1 Maç Sonu
İspanya 2.Lig B Şampiyona Yarı Final
La Hoya Lorca - Albacete 0 - 0 Maç Sonu
İspanya Tercera Ligi Yükselme Play Off Çeyrek Final
Atletico Astorga - Algeciras 1 - 0
Cirbonero - CD Guadalajara 1 - 0 Maç Sonu
Ecija - Durango 1 - 0
Naxara - Mar Menor CF 2 - 1
Vitoria (İsp) - Azuaga 0 - 0
İspanya Tercera Ligi Şampiyona Final
Gimnastica Segoviana - Malaga II 4 - 0 Maç Sonu
Pena Sport - Las Palmas II 0 - 3 Maç Sonu
İsveç Allsvenskan
Djurgarden - AFC Eskilstuna 4 - 1 Maç Sonu
Kalmar - GIF Sundsvall 3 - 0 Maç Sonu
Norrköping - Halmstad 3 - 2 Maç Sonu
İsveç Superettan
Dalkurd - Atvidaberg 3 - 0 Maç Sonu
Degerfors - GAIS 2 - 1 Maç Sonu
Norrby IF - IK Frej Taby 3 - 0 Maç Sonu
Varbergs BoIS FC - Falkenbergs FF 3 - 5 Maç Sonu
İsveç 1.Lig Güney
Qviding FIF - IK Oddevold 1 - 0 Maç Sonu
Utsiktens BK - FK Karlskrona 2 - 1 Maç Sonu
İsveç 1.Lig Kuzey
Sollentuna FF - Sandvikens IF 1 - 2 Maç Sonu
İsveç 2.Lig Östra Götaland
KSF Prespa Birlik - Hassleholms IF 3 - 1 Maç Sonu
İsveç 2.Lig Norra Svealand
Lidingö - FC Gute 0 - 2 Maç Sonu
İsveç 2.Lig Norraland
Anundsjö IF - Skelleftea 1 - 2 Maç Sonu
Bodens BK - Söderhamns FF 1 - 1 Maç Sonu
İsveç U19 Ligi Allsvenskan Güney
Angelholms U19 - Öster U19 2 - 0 Maç Sonu
Hacken U19 - IFK Göteborg U19 3 - 3 Maç Sonu
Kalmar U19 - GAIS U19 1 - 2 Maç Sonu
Trelleborgs U19 - Malmö FF U19 1 - 0 Maç Sonu
İsveç U19 Ligi Allsvenskan Kuzey
Brommapojkarna U19 - Assyriska U19 8 - 0 Maç Sonu
Djurgarden U19 - Hammarby U19 1 - 2 Maç Sonu
Örebro U19 - Taby U19 1 - 1 Maç Sonu
İsveç Elitettan
Holmalund (K) - Västerås BK 30 (K) 0 - 3 Maç Sonu
Hovås Billdal (K) - Sundsvall (K) 4 - 2 Maç Sonu
Vaxjö (K) - Kalmar (K) 2 - 1 Maç Sonu
İsviçre Challenge Lig
Chiasso - Le Mont 2 - 2 Maç Sonu
FC Schaffhausen - Zürich 0 - 4 Maç Sonu
Neuchatel Xamax - Winterthur 4 - 1 Maç Sonu
Servette - Aarau 1 - 0 Maç Sonu
Wohlen - Wil 1900 2 - 1 Maç Sonu
İsviçre 1.Lig Promotion
Basel II - Rapperswil-Jona 3 - 0 Maç Sonu
Breitenrain - Cham 5 - 3 Maç Sonu
Brühl - Bavois 4 - 1 Maç Sonu
La Chaux-de-Fonds - Köniz 1 - 1 Maç Sonu
Old Boys - YF Juventus 7 - 2 Maç Sonu
Stade Nyonnais - Sion II 5 - 0 Maç Sonu
Tuggen - United Zürich 2 - 1 Maç Sonu
Zürich II - Kriens 1 - 0 Maç Sonu
İsviçre 1.Lig Classic Grup 1
Azzurri 90 - Etoile Carouge 1 - 1 Maç Sonu
Echallens - Naters 0 - 2 Maç Sonu
Fribourg - Young Boys II 3 - 1 Maç Sonu
Lancy - Stade Lausanne-Ouchy 1 - 1 Maç Sonu
Martigny Sports - La Sarraz-Eclepens 5 - 1 Maç Sonu
Vevey Sport - Düdingen 1 - 5 Maç Sonu
Yverdon - Lausanne Sport II 3 - 0 Maç Sonu
İsviçre 1.Lig Classic Grup 2
Black Stars - Buochs 4 - 5 Maç Sonu
Luzern II - Wangen 2 - 0 Maç Sonu
Muri - Baden 4 - 2 Maç Sonu
Solothurn - Delemont 1 - 1 Maç Sonu
Sursee - Schötz 2 - 1 Maç Sonu
Thun II - Bassecourt 4 - 1 Maç Sonu
Zug 94 - Münsingen 1 - 2 Maç Sonu
İsviçre 1.Lig Classic Grup 3
Bellinzona - Thalwil 4 - 2 Maç Sonu
Eschen / Mauren - Locarno 2 - 1 Maç Sonu
Gossau - Mendrisio-Stabio 3 - 1 Maç Sonu
Red Star Zürich - Balzers 2 - 3 Maç Sonu
Seefeld - Seuzach 1 - 1 Maç Sonu
St. Gallen II - Grasshopper II 2 - 2 Maç Sonu
Wettswil-Bonstetten - Winterthur II 1 - 2 Maç Sonu
İsviçre 2.Lig Bölgelerarası Grup 1
Bramois - Collex-Bossy 0 - 4 Maç Sonu
Conthey - Perly-Certoux 3 - 0 Maç Sonu
Meyrin - Aigle 8 - 0 Maç Sonu
Terre Sainte - Signal Bernex-Confignon 1 - 2 Maç Sonu
Urania Geneve Sport - Monthey 0 - 4 Maç Sonu
İsviçre 2.Lig Bölgelerarası Grup 2
Bulle - Le Locle Sports 2 - 1 Maç Sonu
Stade Payerne - La Tour / Le Paquier 0 - 0 Maç Sonu
Team Ticino - Farvagny / Ogoz 1 - 4 Maç Sonu
Thierrens - Portalban / Gletterens 1 - 1 Maç Sonu
İsviçre 2.Lig Bölgelerarası Grup 3
Bern - Allschwil 2 - 0 Maç Sonu
Grünstern - Dornach 1 - 4 Maç Sonu
Lerchenfeld - Tavannes / Tramelan 1 - 0 Maç Sonu
Muttenz - FC Konolfingen 1 - 1 Maç Sonu
İsviçre 2.Lig Bölgelerarası Grup 4
Eschenbach - Ascona 1 - 1 Maç Sonu
Goldau - Hochdorf 2 - 1 Maç Sonu
Kickers Luzern - Taverne 3 - 0 Maç Sonu
Lugano II - Perlen-Buchrain 3 - 1 Maç Sonu
Zofingen - Brunnen 2 - 1 Maç Sonu
İsviçre 2.Lig Bölgelerarası Grup 5
Olten - Dietikon 0 - 4 Maç Sonu
Pajde - Schöftland 0 - 2 Maç Sonu
Rothrist - Lenzburg 1 - 1 Maç Sonu
Subingen - Höngg 1 - 5 Maç Sonu
İsviçre 2.Lig Bölgelerarası Grup 6
Frauenfeld - Wil II 1 - 3 Maç Sonu
Freienbach - Rüti 2 - 3 Maç Sonu
Linth - Kreuzlingen 0 - 1 Maç Sonu
Sirnach - Kosova 0 - 4 Maç Sonu
St. Margrethen - FC Chur 97 3 - 1 Maç Sonu
İsviçre Kadınlar Kupası Final
Zürich (K) - Neunkirch (K) 1 - 1 Maç Sonu
İtalya Serie A
Atalanta - Chievo 1 - 0 Maç Sonu
Bologna - Juventus 1 - 2 Maç Sonu
İtalya Lega Pro 1 Süper Kupa
Venezia - Foggia Calcio 2 - 4 Maç Sonu
İtalya Serie B Yükselme Play Off Yarı Final
Benevento - Perugia 1 - 0 Maç Sonu
İtalya Dante Berretti 2.Aşama Yarı Final
Sassuolo U19 II - Torino U19 II 1 - 1 Maç Sonu
İzlanda Urvalsdeild
İB Vestmannaeyjar - İA Akranes 1 - 4 Maç Sonu
KA Akureyri - Vikingur Reykjavik 2 - 2 Maç Sonu
İzlanda 1.Lig
Thor Akureyri - Haukar 2 - 1 Maç Sonu
İzlanda 2.Lig
Afturelding - UMF Tindastoll 5 - 1 Maç Sonu
Fjardabyggd - Njardvik 2 - 7 Maç Sonu
Magni - Sindri 2 - 1 Maç Sonu
Vestri - Völsungur 3 - 2 Maç Sonu
İzlanda 3.Lig
Einherji - AEgir 2 - 1 Maç Sonu
KF Fjallabyggdar - Berserkir 2 - 1 Maç Sonu
KFG Gardabar - Vaengir Jupiters 0 - 3 Maç Sonu
Reynir Sandgerdi - Dalvik / Reynir 1 - 2 Maç Sonu
İzlanda 4.Lig Grup C
Skallagrimur - Arborg 1 - 4 Maç Sonu
İzlanda 4.Lig Grup B
KFS Vestmannaeyjar - Vatnaliljur 2 - 3 Maç Sonu
İzlanda 4.Lig Grup D
Álafoss - UMF Geisli 0 - 3 Maç Sonu
İzlanda U19 Ligi Grup B
HK / Ymir U19 - Thor U19 1 - 2 Maç Sonu
İzlanda Kadınlar 1.Lig
İA (K) - HK / Vikingur (K) 1 - 2 Maç Sonu
Keflavik (K) - İR (K) 1 - 3 Maç Sonu
Japonya J1 Lig
Kashiwa Reysol - Omiya Ardija 4 - 2 Maç Sonu
Sagan Tosu - Consadole Sapporo 1 - 0 Maç Sonu
Sanfrecce Hiroshima - Jubilo Iwata 0 - 0 Maç Sonu
Shimizu S-Pulse - Yokohama F. Marinos 1 - 3 Maç Sonu
Japonya J2 Lig
JEF United - Ehime FC 4 - 2 Maç Sonu
Kyoto Sanga - FC Gifu 1 - 1 Maç Sonu
Renofa Yamaguchi - Machida Zelvia 0 - 1 Maç Sonu
Shonan Bellmare - Montedio Yamagata 0 - 1 Maç Sonu
Tokushima Vortis - Kamatamare Sanuki 1 - 1 Maç Sonu
V-Varen Nagasaki - Tokyo Verdy 1 - 0 Maç Sonu
Yokohama FC - Nagoya Grampus 1 - 2 Maç Sonu
Japonya Futbol Ligi 1.Aşama
Reinmeer Aomori - Honda Lock 3 - 1 Maç Sonu
Yokogawa Musashino - Veertien Kuwana 2 - 1 Maç Sonu
Japonya Kadınlar L1 Ligi
Vegalta Sendai (K) - Parceiro Nagano (K) 1 - 1 Maç Sonu
Albirex Niigata (K) - NTV Beleza (K) 0 - 4 Maç Sonu
Karadağ 1.Lig
Buducnost Podgorica - Jedinstvo Bijelo Polje 4 - 1 Maç Sonu
Decic Tuzi - Iskra 0 - 0 Maç Sonu
Grbalj Radanovici - Petrovac 1 - 0 Maç Sonu
Mladost Podgorica - Lovcen Cetinje 7 - 2 Maç Sonu
Sutjeska Niksic - Rudar Pljevlja 2 - 0 Maç Sonu
Zeta Golubovci - Bokelj Kotor 1 - 0 Maç Sonu
Kazakistan Premier Lig
Aktobe - Irtysh Pavlodar 1 - 2 Maç Sonu
FK Taraz - Tobol 1 - 0 Maç Sonu
Kenya Premier Lig
Bandari - Homeboyz 0 - 0 Maç Sonu
Chemelil - Ulinzi Stars 2 - 1 Maç Sonu
Nzoia United - Sofapaka 1 - 1 Maç Sonu
Thika United - Muhoroni Youth 1 - 1 Maç Sonu
Kırgızistan Top Lig
Alga - Dordoi Bishkek 0 - 0 Maç Sonu
Kara-Balta - Neftchi Kochkor 2 - 2 Maç Sonu
Kolombiya Primera A Apertura
Deportes Tolima - La Equidad 1 - 1 Maç Sonu
Aguilas Doradas - Jaguares De Cordoba 0 - 1 Maç Sonu
Atletico Bucaramanga - America de Cali 1 - 0 Maç Sonu
Deportivo Cali - Millonarios 1 - 1 Maç Sonu
Santa Fe - Alianza Petrolera 1 - 1 Maç Sonu
Kolombiya Kadınlar Ligi Çeyrek Final
Envigado (K) - Atlético Huila (K) 2 - 1
Letonya Virsliga
Jelgava - Ventspils 1 - 0 Maç Sonu
Riga FC - Spartaks Jurmala 1 - 1 Maç Sonu
Letonya 1.Lig
BFC Daugavpils - Progress / AFA Olaine 1 - 2 Maç Sonu
FK Tukums 2000 - Smiltene 4 - 0 Maç Sonu
Jekabpils - Grobina 1 - 3 Maç Sonu
Rezekne / BJSS - FK Ogre 0 - 2 Maç Sonu
RTU - JDFS Alberts 3 - 1 Maç Sonu
Letonya Kadınlar Ligi
Rigas Futbola Skola (K) - Liepaja / LSSS (K) 1 - 0 Maç Sonu
Spartak Jurmala / 46 (K) - Riga United (K) 0 - 1 Maç Sonu
Litvanya Kupa 2.Tur
Adiada - FK Dainava Alytus 0 - 8 Maç Sonu
Banga Gargzdai - Zalgiris Vilnius 1 - 1
Dziugas Telsiai - Tauras Taurage 5 - 0 Maç Sonu
FK Panevezys - Kauno Zalgiris 3 - 0 Maç Sonu
Garliava - Atmosfera 1 - 0 Maç Sonu
Panerys Vilnius - Nevezis 2 - 1 Maç Sonu
Silute - Stumbras 0 - 1 Maç Sonu
Sveikata - Lietava Jonava 1 - 2 Maç Sonu
Lüksemburg Onur Ligi Play Off/Out
Grevenmacher - Minerva Lintgen 2 - 0 Maç Sonu
Macaristan NB I
Budapest Honved - Videoton 1 - 0 Maç Sonu
Budapest Vasas - Mezokövesd-Zsory 1 - 1 Maç Sonu
Diosgyor - Debrecen 1 - 3 Maç Sonu
Ferencvaros - Ujpest 2 - 0 Maç Sonu
Paksi SE - MTK Budapest 1 - 1 Maç Sonu
Szombathelyi Haladas - Gyirmot 1 - 2 Maç Sonu
Macaristan NB III Keleti
FC Hatvan - Jaszberenyi Vasas 0 - 2 Maç Sonu
Kazincbarcika - Tiszaujvaros 4 - 1 Maç Sonu
Monori SE - Salgótarján 4 - 2 Maç Sonu
Nyirbatori FC - Putnok VSE 0 - 2 Maç Sonu
Rakospalotai EAC - ESMTK 1 - 1 Maç Sonu
Macaristan NB III Közep
Budafoki MTE - Méhkeréki 3 - 2 Maç Sonu
Dabas-Gyón - Komloi Banyasz 2 - 0 Maç Sonu
Gyulai Termal - Dunaujvaros-Palhalma 1 - 3 Maç Sonu
Morahalom - Hodmezovasarhely 0 - 1 Maç Sonu
Pecsi MFC - Dabas 4 - 0 Maç Sonu
Szekszard - Szigetszentmiklos 3 - 1 Maç Sonu
Macaristan NB III Nyugati
Ajka - Kaposvari Rakoczi 4 - 0 Maç Sonu
Csornai SE - Budapest Honved II 2 - 2 Maç Sonu
Diosdi TC - Andrashida 0 - 0
III. Kerületi TUE - Heviz 1 - 0 Maç Sonu
Komarom - Erdi VSE 5 - 2 Maç Sonu
Puskás FC II - Tatabanya 0 - 0
Macaristan U19 Ligi
Debrecen U19 - Honved U19 0 - 3 Maç Sonu
Ferencvaros U19 - MTK U19 1 - 1 Maç Sonu
Illes Akademia U19 - Györi ETO U19 4 - 1 Maç Sonu
Vasas U19 - Felcsút U19 2 - 2 Maç Sonu
Makao Premier Lig
Monte Carlo - Casa Do Benfica 2 - 1 Maç Sonu
Windsor Arch Ka I - Policia 1 - 1 Maç Sonu
Makedonya 2.Lig
Akademija Pandev - FK Skopje 1 - 1 Maç Sonu
FK Vardar Negotino - Gorno Lisice 1 - 0 Maç Sonu
Metalurg Skopje - Teteks 0 - 1 Maç Sonu
Tikves - Turnovo 2 - 1 Maç Sonu
Malavi Süper Lig
MAFCO - Azam Tigers 3 - 2 Maç Sonu
Mzuzu - Red Lions 1 - 1 Maç Sonu
Surestream - EPAC United 1 - 0 Maç Sonu
Moldova Lig A
Gagauziya - Dacia-Buiucani 0 - 2 Maç Sonu
Moldova Lig B Kuzey
Bogzeşti - Floreşti 0 - 6 Maç Sonu
Cruiz - Intersport Sanatauca 0 - 2 Maç Sonu
Dava Soroca - Glodeni 0 - 3 Maç Sonu
Flacara Faleşti - Rişcani 2 - 2 Maç Sonu
Maiak Cioropcani - CSF Cricova 6 - 1 Maç Sonu
Nistru - Drochia 1 - 4 Maç Sonu
Moldova Lig B Güney
Anina-ŞS - Sireti 0 - 4 Maç Sonu
Ceadir-Lunga - Congaz 4 - 3 Maç Sonu
Codru Calaraşi II - Sinteza Cauşeni 2 - 1 Maç Sonu
CS Sparta - Maiak Chirsova 4 - 1 Maç Sonu
Politeh Chişinau - Slobozia Mare 2 - 11 Maç Sonu
Trachia Taraclia - Cahul 0 - 4 Maç Sonu
Myanmar Ulusal Lig
Zwekapin United - Magwe 0 - 5 Maç Sonu
Nijerya NPFL
ABS - Dolphins 0 - 0
Akwa United - Gombe United 0 - 0
El Kanemi Warriors - Abia Warriors 0 - 0
Gabros - Enyimba 0 - 0
Kano Pillars - Enugu Rangers 0 - 0
Lobi Stars - Remo Stars 0 - 0
MFM - Wikki Tourist 0 - 0
Niger Tornadoes - Plateau United 0 - 0
Shooting Stars - Katsina United 0 - 0
Sunshine Stars - Nasarawa United 0 - 0
Norveç Eliteserien
Sandefjord - Odds BK 0 - 0 Maç Sonu
Norveç 1.Lig
Start - Jerv 3 - 2 Maç Sonu
Norveç 2.Lig Grup 1
Grorud IL - Follo 3 - 0 Maç Sonu
Norveç 2.Lig Grup 2
Vard Haugesund - Hönefoss BK 2 - 0 Maç Sonu
Norveç Kadınlar Toppserien
Avaldsnes (K) - Arna-Björnar (K) 2 - 2 Maç Sonu
Kolbotn (K) - Klepp (K) 0 - 2 Maç Sonu
Sandviken (K) - Lilleström (K) 1 - 2 Maç Sonu
Trondheims-Örn (K) - Grand Bodo (K) 3 - 1 Maç Sonu
Norveç Kadınlar 1.Ligi
Amazon Grimstad (K) - Lyn (K) 0 - 0 Maç Sonu
Byasen (K) - Fart (K) 7 - 1 Maç Sonu
KIL / Hemne (K) - Övrevoll Hosle (K) 0 - 1 Maç Sonu
Norveç 3.Lig Grup 1
Drobak / Frogn - Oppsal 3 - 3 Maç Sonu
Orn Horten - Holmen 1 - 0 Maç Sonu
Norveç 3.Lig Grup 2
Flisa - IF Ready 2 - 1 Maç Sonu
Frigg - Redalen 3 - 1 Maç Sonu
Gjovik-Lyn - Lokomotiv Oslo 3 - 2 Maç Sonu
Korsvoll - Eidsvold Turn 0 - 3 Maç Sonu
Lyn Oslo - Valdres 3 - 2 Maç Sonu
Norveç 3.Lig Grup 3
Express - Flekkeroy 0 - 2 Maç Sonu
Halsen - Bryne II 8 - 3 Maç Sonu
Pors Grenland - Brodd 4 - 1 Maç Sonu
Tonsberg - Staal Jorpeland 2 - 1 Maç Sonu
Norveç 3.Lig Grup 4
Brattvag IL - Spjelkavik 2 - 2 Maç Sonu
Haugesund II - Fjora 2 - 2 Maç Sonu
Os Turn Fotball - Sotra SK 1 - 3 Maç Sonu
Norveç 3.Lig Grup 5
Mo IL - Kolstad 1 - 2 Maç Sonu
Mosjöen - Orkla 3 - 0 Maç Sonu
SK Traeff - Sverresborg 2 - 2 Maç Sonu
Stjordals-Blink - Rodde 2 - 1 Maç Sonu
Norveç 3.Lig Grup 6
Funnefoss / Vormsund - Skedsmo 0 - 0 Maç Sonu
Harstad - Salangen 2 - 0 Maç Sonu
Özbekistan PFL
Lokomotiv Tashkent - Neftchi Fargona 4 - 0 Maç Sonu
Navbahor Namangan - Bunyodkor 1 - 1 Maç Sonu
Shortan Guzor - OTMK Olmaliq 0 - 1 Maç Sonu
Paraguay Profesyonel Lig Apertura
Rubio Nu - Club Olimpia 0 - 1 Maç Sonu
Paraguay Intermedia Lig
Deportivo Caacupe - 3 de Febrero 2 - 2 Maç Sonu
Sportivo Iteno - Deportivo Santani 0 - 3 Maç Sonu
Peru Premier Lig Apertura
Academia Cantolao - Alianza Atletico 0 - 0 6
Ayacucho FC - Comerciantes Unidos 5 - 3 Maç Sonu
Sport Rosario - Deportivo Municipal 1 - 0 Maç Sonu
Sporting Cristal - Sport Huancayo 2 - 0 Maç Sonu
Polonya Ekstraklasa Küme Düşme Turu
Arka Gdynia - Ruch Chorzow 1 - 1 Maç Sonu
Gornik Leczna - Zaglebie Lubin 1 - 3 Maç Sonu
Piast Gliwice - Wisla Plock 4 - 0 Maç Sonu
Slask Wroclaw - Cracovia Krakow 2 - 0 Maç Sonu
Polonya 2.Lig
Kotwica Kolobrzeg - Polonia Warszawa 2 - 2 Maç Sonu
Olimpia Zambrow - Olimpia Elblag 2 - 3 Maç Sonu
Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 1 - 1 Maç Sonu
Puszcza Niepolomice - Gryf Wejherowo 0 - 0 Maç Sonu
Radomiak Radom - Legionovia Legionowo 0 - 1 Maç Sonu
Rakow Czestochowa - Odra Opole 3 - 0 Maç Sonu
Rozwoj Katowice - GKS Belchatow 0 - 2 Maç Sonu
Siarka Tarnobrzeg - Energetyk ROW Rybnik 2 - 4 Maç Sonu
Stargard Szczecinski - Warta Poznan 2 - 2 Maç Sonu
Polonya Kadınlar 1.Ligi Kuzey
Lodz II (K) - Gorzno (K) 1 - 4 Maç Sonu
Polonia Poznan (K) - Medyk Konin II (K) 0 - 1 Maç Sonu
Praga Warszawa (K) - Bydgoszcz (K) 2 - 0 Maç Sonu
Stilon Gorzow (K) - Stargard Szczecilski (K) 2 - 5 Maç Sonu
Stomil Olsztyn (K) - Raszyn (K) 0 - 0 Maç Sonu
Polonya Kadınlar 1.Ligi Güney
Bogdanczowice (K) - Sportowa Czworka Radom (K) 1 - 0 Maç Sonu
Gol Czestochowa (K) - Rysy Bukowina Tatrzanska (K) 3 - 0 Maç Sonu
Wanda Krakow (K) - Goczalkowice Zdroj (K) 2 - 1 Maç Sonu
Wroclaw II (K) - Resovia Rzeszów (K) 0 - 2 Maç Sonu
Polonya Merkezi Gençlik Ligi Doğu
GKS Belchatow U19 - LKS Lodz U19 0 - 3 Maç Sonu
Jagiellonia U19 - Polonia Warszawa U19 0 - 0 Maç Sonu
SMS Lodz U19 - Znicz Pruszków U19 2 - 1 Maç Sonu
Stal Mielec U19 - Korona Kielce U19 1 - 0 Maç Sonu
Polonya Merkezi Gençlik Ligi Batı
FC Wroclaw Academy U19 - Gryf Slupsk U19 3 - 2 Maç Sonu
Lechia Gdansk U19 - Lech Poznan U19 3 - 1 Maç Sonu
Pogon Szczecin U19 - Arka Gdynia U19 3 - 0 Maç Sonu
Warta Poznan U19 - Mieds Legnica U19 2 - 2 Maç Sonu
Zaglebie Lubin U19 - Salos Szczecin U19 2 - 2 Maç Sonu
Polonya 3.Lig Grup 1
Huragan Morag - Concordia Elblag 0 - 4 Maç Sonu
Huragan Wolomin - Ursus Warszawa 4 - 1 Maç Sonu
Jagiellonia II - Legia Warszawa II 1 - 3 Maç Sonu
Lodzki KS - Lechia T. Mazowiecki 2 - 0 Maç Sonu
Sokol Aleksandrow - Pelikan Lowicz 1 - 1 Maç Sonu
Sokol Ostroda - Swit Nowy Dwor 0 - 1 Maç Sonu
Polonya 3.Lig Grup 2
Chemik Bydgoszcz - Lech Poznan II 0 - 3 Maç Sonu
Elana Torun - Vineta Wolin 3 - 1 Maç Sonu
Gornik Konin - Jarota Jarocin 2 - 2 Maç Sonu
Kalisz - Przodkowo 1 - 1 Maç Sonu
Lesnik / Rossa Manowo - Gwardia Koszalin 0 - 7 Maç Sonu
Pogon Lebork - Chwaszczyno 2 - 0 Maç Sonu
Sokol Kleczew - Wda Swiecie 2 - 2 Maç Sonu
Swit Skolwin - Polonia Sroda 0 - 0 Maç Sonu
Polonya 3.Lig Grup 3
Falubaz Zielona Góra - Olimpia Kowary 4 - 1 Maç Sonu
Pawlowice Slaskie - Jastrzebie Zdroj 0 - 2 Maç Sonu
Ruch Zdzieszowice - Lechia Dziersoniow 2 - 0 Maç Sonu
SKRA Czestochowa - Miedz Legnica II 1 - 2 Maç Sonu
Sleza Wroclaw - Gornik Zabrze II 3 - 4 Maç Sonu
Stal Brzeg - Stal Bielsko-Biala 1 - 0 Maç Sonu
Polonya 3.Lig Grup 4
Karpaty Krosno - Razem Daleszyce 1 - 1 Maç Sonu
KSZO Ostrowiec - Garbarnia Krakow 2 - 0 Maç Sonu
NKP Podhale - Podlasie Biala Podlaska 4 - 1 Maç Sonu
Orleta Radzyn Podlaski - Sola Oswiecim 1 - 1 Maç Sonu
Resovia Rzeszow - Jaroslaw 2 - 1 Maç Sonu
Trzebinia Siersza - Stal Rzeszow 0 - 3 Maç Sonu
Unia Tarnow - Cosmos Nowotaniec 0 - 0 Maç Sonu
Wisla Krakow II - Motor Lublin 0 - 0
Polonya Kadınlar Ekstraliga Küme Düşme Turu
Olimpia Szczecin (K) - Mitech Zywiec (K) 7 - 1 Maç Sonu
Sztorm Gdansk (K) - Piaseczno (K) 1 - 2 Maç Sonu
UJ Kraków (K) - Biala Podlaska (K) 2 - 1 Maç Sonu
Polonya Kadınlar Ekstraliga Şampiyonluk Turu
Czarni Sosnowiec (K) - Wroclaw (K) 2 - 0 Maç Sonu
Medyk Konin (K) - Gornik Leczna (K) 2 - 1 Maç Sonu
UKS Lodz (K) - Walbrzych (K) 0 - 1 Maç Sonu
Portekiz Gençler U19 Küme Düşme Kuzey
Feirense U19 - Oliveirense U19 2 - 1 Maç Sonu
Moreirense U19 - Chaves U19 0 - 0 Maç Sonu
Paços De Ferreira U19 - Leixoes U19 0 - 0 Maç Sonu
Padroense U19 - Gil Vicente U19 0 - 2 Maç Sonu
Portekiz Gençler U19 Küme Düşme Güney
Estoril Praia U19 - Oeiras U19 4 - 3 Maç Sonu
Nacional U19 - Loures U19 0 - 0 Maç Sonu
Sacavenense U19 - Naval 1º de Maio U19 3 - 2 Maç Sonu
Vitoria Setubal U19 - Uniao de Leiria U19 1 - 0 Maç Sonu
Portekiz Gençler U19 Şampiyona Turu
Porto U19 - Sporting Lisbon U19 1 - 1 Maç Sonu
Rio Ave U19 - Vitoria Guimaraes U19 2 - 2 Maç Sonu
Sporting Braga U19 - Academica U19 2 - 0 Maç Sonu
Portekiz Kadınlar 1.Ligi
Albergaria (K) - Valadares Gaia (K) 0 - 0 Maç Sonu
Belenenses (K) - Vilaverdense (K) 0 - 3 Maç Sonu
Cluvbe Atketico Cultural (K) - Estoril Praia (K) 2 - 4 Maç Sonu
GDC A-dos-Francos (K) - Uniao Ferreirense (K) 2 - 2 Maç Sonu
Sporting Braga (K) - Ouriense (K) 9 - 0 Maç Sonu
Sporting CP (K) - Benfica (K) 2 - 1 Maç Sonu
Romanya Kupa Final
Voluntari - Astra Giurgiu 1 - 1
Romanya 2.Lig
Berceni - UTA Batrana Doamna 0 - 0
Chindia Targoviste - Unirea Tarlungeni 0 - 0
CSM Ramnicu Valcea - Dunarea Calaraşi 0 - 0
Şoimii Pancota - Academica Clinceni 0 - 0
Sırbistan Kupa Final
Partizan Belgrade - Crvena Zvezda 1 - 0 Maç Sonu
Sırbistan 1.Lig
Bezanija - Sloboda Uzice 4 - 1 Maç Sonu
Buducnost Dobanovci - Radnicki Pirot 3 - 0 Maç Sonu
Celarevo - BSK Borca 1 - 2 Maç Sonu
Dinamo Vranje - Zemun 3 - 3 Maç Sonu
Indija - Macva Sabac 2 - 0 Maç Sonu
Jagodina - Proleter Novi Sad 3 - 1 Maç Sonu
OFK Beograd - Kolubara Lazarevac 5 - 2 Maç Sonu
Sindelic Belgrade - OFK Odzaci 3 - 2 Maç Sonu
Sırbistan Sırp Ligi Vojvodina
Backa Topola - Sloga Temerin 1 - 0 Maç Sonu
Backa 1901 - Omladinac NB 0 - 1 Maç Sonu
Crvena Zvezda Novi Sad - Dunav Stari Banovci 3 - 2 Maç Sonu
Radnicki Nova Pazova - Borac Sakule 0 - 2 Maç Sonu
Radnicki Sr. Mitrovica - Radnicki Sid 1 - 3 Maç Sonu
Radni?ki Zrenjanin - Cement 1 - 1 Maç Sonu
Zeleznicar Pancevo - Bratstvo 1 - 1 Maç Sonu
Sırbistan Kadınlar Süper Lig Küme Düşme Turu
Napredak (K) - Vojvodina (K) 1 - 0 Maç Sonu
Obilic (K) - Pozarevac (K) 0 - 2 Maç Sonu
Slovakya Süper Lig
Ruzomberok - DAC Dunajska Streda 2 - 0 Maç Sonu
Spartak Myjava - Senica 0 - 0
Spartak Trnava - Zlate Moravce 3 - 1 Maç Sonu
Trencin - Tatran Presov 4 - 0 Maç Sonu
Zemplin Michalovce - Slovan Bratislava 1 - 3 Maç Sonu
Zilina - Podbrezova 4 - 0 Maç Sonu
Slovakya U19 Ligi
Nitra U19 - MFK Kosice U19 5 - 0 Maç Sonu
Presov U19 - DAC U19 3 - 0 Maç Sonu
Senica U19 - Zilina U19 4 - 1 Maç Sonu
Slovan Bratislava U19 - Partizan Bardejov U19 3 - 1 Maç Sonu
Trencin U19 - Podbrezova U19 1 - 1 Maç Sonu
Zemplin Michalovce U19 - Dukla U19 1 - 1 Maç Sonu
Slovakya 3.Lig Doğu
Giraltovce - Vysne Opatske 0 - 4 Maç Sonu
Druzstevnik Velky Hores - Druzstevník Plavnica 0 - 0
Svidník - Krásna 0 - 0
Slovakya 3.Lig Batı
Banik Horna Nitra - Slovan Nemsova 3 - 3 Maç Sonu
Dubnica - Komarno 0 - 0 Maç Sonu
Horses Surovce - Belusa 6 - 0 Maç Sonu
Nove Zamky - Gabcikovo 5 - 0 Maç Sonu
Velke Meder - Puchov 2 - 2 Maç Sonu
Slovakya Kadınlar 1.Ligi
Slovan Trencianske T. (K) - Zilina (K) 2 - 3 Maç Sonu
Slovakya 3.Lig Bratislava
Bahon - Lozorno 3 - 1 Maç Sonu
Dunajska Luzna - Bernolakovo 4 - 0 Maç Sonu
Inter Bratislava - Pezinok 4 - 0 Maç Sonu
Králová pri Senci - Rohoznik 1 - 8 Maç Sonu
Lokomotiva DNV - Rovinka 5 - 3 Maç Sonu
Malacky - Vajnory 4 - 2 Maç Sonu
Raca - Sl. Ivanka pri Dunaji 1 - 2 Maç Sonu
Tomasov - Slovan Most 1 - 0 Maç Sonu
Slovakya 3.Lig Merkez
Novohrad Lucenec - Javornik Makov 2 - 0 Maç Sonu
Namestovo - Straza 0 - 0
Slovakya 2.Lig Küme Düşme Turu Doğu
Haniska - Lipany 1 - 1 Maç Sonu
Slovenya 1. SNL
Domzale - Celje 1 - 4 Maç Sonu
Koper - Gorica 0 - 1 Maç Sonu
Maribor - Krsko 1 - 0 Maç Sonu
Olimpija Ljubljana - Aluminij 1 - 0 Maç Sonu
Rudar Velenje - Radomlje 0 - 0 Maç Sonu
Slovenya 2. SNL
Brda Dobrovo - Krka 3 - 0 Maç Sonu
Kranj - Brezice 2 - 3 Maç Sonu
Verzej - Ankaran Hrvatini 4 - 0 Maç Sonu
Slovenya 3. SNL Merkez
Bled Hirter - ASK Bravo 1 - 2 Maç Sonu
Ivancna Gorica - Rudar Trbovlje 6 - 4 Maç Sonu
Kolpa - Komenda 1 - 1 Maç Sonu
Sava Kranj - NK Velesovo 2 - 0 Maç Sonu
Sobec Lesce - Ilirija 1 - 9 Maç Sonu
Slovenya 3. SNL Kuzey
Brunsvik - Lenart 0 - 1 Maç Sonu
Dobrovce - NK Mons Claudius Rogatec 1 - 3 Maç Sonu
Rogaska - Dravinja 3 - 1 Maç Sonu
Smartno 1928 - Prevalje 1 - 5 Maç Sonu
Videm - Sampion Celje 3 - 0 Maç Sonu
Slovenya 3. SNL Batı
Tolmin - Fama Vipava 4 - 0 Maç Sonu
Suriye Premier Lig
Tishreen SC - Majd 3 - 0 Maç Sonu
Şili Tercera A
Chimbarongo - Estación Central 0 - 2 Maç Sonu
Deportes Limache - Deportes Linares 1 - 1 Maç Sonu
Real San Joaquín - Colina 4 - 1 Maç Sonu
Rengo Unido - Brujas de Salamanca 2 - 1 Maç Sonu
Tayland Premier Lig
BEC Tero Sasana - Chonburi 1 - 3 Maç Sonu
Buriram United - Bangkok United 2 - 1 Maç Sonu
Ratchaburi - Thai Honda 3 - 2 Maç Sonu
Sisaket - Thai Port FC 2 - 2 Maç Sonu
Tayland 2.Lig
Army United - Ang Thong 1 - 4 Maç Sonu
Bangkok FC - Rayong FC 2 - 1 Maç Sonu
Chainat Hornbill - Kasetsart 3 - 1 Maç Sonu
Lampang - Chiangmai 2 - 1 Maç Sonu
BBCU - Prachuap 0 - 0
Tunus Kupa Yarı Final
Hammam-Lif - Club Africain 0 - 3 Maç Sonu
Türkiye Spor Toto Süper Lig
Atiker Konyaspor - Akhisar Belediyespor 0 - 3 Maç Sonu
Fenerbahçe - Trabzonspor 1 - 1 Maç Sonu
Kasımpaşa - Antalyaspor 0 - 3 Maç Sonu
Medipol Başakşehir - Adanaspor 2 - 1 Maç Sonu
Türkiye 3.Lig 2.Grup Final
Erbaaspor - Silivrispor 0 - 1 Maç Sonu
Ukrayna Persha Lig
Avanhard Kramatorsk - Illichivets Mariupol 2 - 1 Maç Sonu
Bukovyna - Helios Kharkiv 1 - 1 Maç Sonu
Desna - Obolon-Brovar 2 - 2 Maç Sonu
FK Ternopil - Naftovyk-Ukrnafta 0 - 0 Maç Sonu
Hirnyk-Sport - Arsenal Kiev 1 - 0 Maç Sonu
Inhulets - Sumy 1 - 3 Maç Sonu
Kolos Kovalivka - Mykolaiv 5 - 3 Maç Sonu
Skala Stryi - Poltava 3 - 1 Maç Sonu
Veres - Cherkaskyi Dnipro 0 - 0 Maç Sonu
Ukrayna Druha Lig
Arsenal Bila Tserkva - Inhulets II 1 - 0 Maç Sonu
Balkany Zorya - Zhemchuzhyna Odesa 0 - 1 Maç Sonu
Enerhiya Nova Kakhovka - Podillya Khmelnytskyi 4 - 2 Maç Sonu
Illichivets II - Myr 1 - 3 Maç Sonu
Metalurh Zaporizhya - Kremin 2 - 1 Maç Sonu
Real Pharm - Rukh Vynnyky 1 - 1 Maç Sonu
Sudnobudivnyk Mykolaiv - Krystal 0 - 0
Teplovyk - Nyva Vinnytsia 0 - 2 Maç Sonu
Ukrayna U19 Ligi
Arsenal Kyiv U19 - Karpaty Lviv U19 0 - 2 Maç Sonu
Chornomorets U19 - Skala U19 6 - 0 Maç Sonu
Shakhtar Donetsk U19 - Olimpik Donetsk U19 1 - 3 Maç Sonu
Volyn Lutsk U19 - Zorya Luhansk U19 1 - 2 Maç Sonu
Vorskla U19 - Dniprodzerzhynsk U19 4 - 1 Maç Sonu
Ukrayna Premier Lig Küme Düşme Turu
Volyn Lutsk - Karpaty Lviv 0 - 1 Maç Sonu
Vorskla Poltava - Dnipro Dnipropetrovsk 1 - 0 Maç Sonu
Zirka - Stal Kamianske 0 - 1 Maç Sonu
Uruguay 2.Lig
Canadian - Cerro Largo 1 - 1 Maç Sonu
Cerrito - Tacuarembo 1 - 0 Maç Sonu
Deportivo Maldonado - Central Espanol 1 - 1 Maç Sonu
Miramar Misiones - Villa Espanola 1 - 2 Maç Sonu
Oriental - Atenas 0 - 3 Maç Sonu
Torque - Rentistas 2 - 2 Maç Sonu
Villa Teresa - Progreso 4 - 0 Maç Sonu
Canadian - Progreso 0 - 0
Cerrito - Cerro Largo 0 - 0
Deportivo Maldonado - Rentistas 0 - 0
Miramar Misiones - Tacuarembo 0 - 0
Oriental - Huracan 0 - 0
Torque - Atenas 0 - 0
Villa Espanola - Central Espanol 0 - 0
Uruguay Premier Lig Intermediate Turu Grup 1
CA Penarol - Centro Atletico Fenix 3 - 0 Maç Sonu
Defensor Sporting - El Tanque Sisley 2 - 2 Maç Sonu
Liverpool FC (Montevideo) - Boston River 2 - 3 Maç Sonu
Plaza Colonia - Rampla Juniors 0 - 0 Maç Sonu
Vanuatu Premier Lig
Amicale FC - Tupuji Imere 0 - 0 Maç Sonu
Mauriki - Ifira Black Bird 1 - 2 Maç Sonu
Siagara - Tafea 0 - 6 Maç Sonu
Venezuela Kupa 2.Tur
Academia Puerto Cabello - Union Atletico Falcon 0 - 1 Maç Sonu
Estudiantes de Caracas - Gran Valencia 1 - 2 Maç Sonu
Real Frontera - Urena 2 - 1 Maç Sonu
ULA - Atletico El Vigia 2 - 0 Maç Sonu
Yeni Zelanda Bölgesel Ligler Mainland
Cashmere Technical - Nomads Utd 7 - 0 Maç Sonu
Twenty 11 - Ferrymead Bays 0 - 1 Maç Sonu
Yeni Zelanda Bölgesel Ligler Kuzey
East Coast Bays - Eastern Suburbs AFC 0 - 1 Maç Sonu
Glenfield Rovers - Forrest Hill Milford 1 - 1 Maç Sonu
Hamilton Wanderers - Birkenhead United 1 - 7 Maç Sonu
Manurewa - Bay Olympic 1 - 2 Maç Sonu
Onehunga Sports - Three Kings United 4 - 0 Maç Sonu
Yeni Zelanda Bölgesel Ligler Güney
Green Island AFC - Roslyn Wakari 2 - 1 Maç Sonu
Mosgiel - Caversham 0 - 5 Maç Sonu
Northern AFC - Southland United 2 - 6 Maç Sonu
Otago University - Queenstown Rovers 2 - 4 Maç Sonu
Yeni Zelanda Bölgesel Ligler Merkez
Lower Hutt City - Team Taranaki 0 - 0 Maç Sonu
Miramar - Western Suburbs 2 - 3 Maç Sonu
Palmerston North Marist - Wellington United 1 - 1 Maç Sonu
Stop Out - Wairarapa United 1 - 4 Maç Sonu
Yunanistan Futbol Ligi
Kallonis - Panegialios 0 - 0
Lamia - Panthrakikos 0 - 0
Yunanistan Süper Lig K20
Kerkyra U20 - Levadiakos U20 1 - 0 Maç Sonu
Platanias U20 - AEK Athens U20 0 - 1 Maç Sonu
Zambiya Süper Lig
Forest Rangers - NAPSA Stars 0 - 1 Maç Sonu
Green Buffaloes - City of Lusaka 3 - 1 Maç Sonu
Kabwe Warriors - Nchanga Rangers 0 - 0
Konkola Blades - Lusaka Dynamos 0 - 0 Maç Sonu
Lumwana Radiants - ZESCO United 0 - 0
Mufulira Wanderers - Power Dynamos 0 - 0 Maç Sonu
Nakambala Leopards - Kabwe Warriors 0 - 0 Maç Sonu
Real Nakonde - Nkana 1 - 3 Maç Sonu
Zanaco - Green Buffaloes 0 - 0

İNTERNET HABER| İNTERNETSPOR| GAZETEOKU| SPOROKU| ELMAELMA| MUHALEFET
HABERCİLER| GAZETECİLER| SİNEMAKEYFİ| İNTERNETFİNANS| TİVİHABER

ANASAYFA| SPOR GAZETELERİ| SPOR SİTELERİ| İDDAA PROGRAMI| CANLI SONUÇLAR| PUAN DURUMU| LİG FİKSTÜRLERİ| SPOR YAZARLARI| SPOR YAZARLARI| Google+

İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2017 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98